Кредит без початкового внеску

Коли вам потрібні гроші, а накопичень недостатньо, то вам потрібно знайти тих, хто готовий надати потрібну суму в борг. Це може бути багатий родич, заможний знайомий, впливовий і багатий начальник вашої фірми або партнер по бізнесу. Але, якщо таких зв’язків у вас немає, можливо, потрібно пошукати тих, хто заробляє тим, що дає гроші в кредит. Тобто, вам можуть надати матеріальну допомогу такі фінансові інститути, як:

  • банки
  • ломбарди
  • мікрофінансові організації (МФО) 

 

Під час звернення в банк за отриманням позики без першого внеску, тобто не оплачуючи спочатку взагалі ні копійки, ви, швидше за все, зазнаєте невдачі. Більшість банків надає позики, в програмах яких майже завжди є авансовий внесок. Особливо, якщо ви оформляєте автокредит або іпотечний договір на покупку житла, то в договорі вже буде перший внесок не менше 10-20% від суми кредитного договору. В принципі, як маркетинговий хід, банківські рекламні буклети можуть запропонувати отримати кредит без початкового внеску. Але пам’ятайте, що поняття «приховані платежі» в банківських кредитних договорах дуже поширене. Як правило, в таких, зовні привабливих для позичальників схемах кредитування за відсутності початкового внеску може бути високий відсоток, приховані комісійні платежі, обов’язкова дорога страховка по кредиту, такі додаткові платні опції як мобільний сервіс, неоднозначний «пільговий» період на відстрочку оплати відсотків і багато іншого, що значно збільшує тіло кредиту і робить вашу покупку, для якої ви брали позику «золотою».

 

Не забувайте, що крім авансового платежу в більшості банківських кредитних програм діють обов’язкові до виконання умови:

  • Надання довідок про доходи, офіційне працевлаштування, відомості про сім’ю.
  • Наявність поручителів та/або надання в заставу цінного майна.

 

Тобто, навіть якщо вам запропонують у банку взяти кредит без початкового внеску на карту на вигідних умовах, то в тих ситуаціях, коли у вас немає можливості взяти довідку про доходи (немає офіційного працевлаштування), знайти поручителів або закласти своє майно, позика вам не дадуть. Тільки витратите час на заявку, перевірки і спілкування з адміністрацією банку.

 

Отримати позику на карту без початкового внеску в ломбарді можна. Тепер ці фінансові інститути вельми сучасні, тому від готівкових розрахунків вони вже вільно переходять до безготівковкової форми розрахунків зі своїми клієнтами-позичальниками. Початковий внесок в ломбарді не потрібен – ломбарди свій фінансовий ризик страхують отриманням від вас цінностей в якості застави. Але завжди варто пам’ятати, в спілкуванні з ломбардами більше ризикуєте ви – якщо вчасно не викупите свою заставу, ломбард має право розпорядитися вашим майном на свій розсуд і виставити його у вільний продаж.

 

Найкраще рішення для тих, у кого немає накопичень для авансового платежу, – онлайн кредит без початкового внеску, що отримується в мікрофінансовій організації. Зараз це широко поширений і популярний спосіб кредитування, для якого не потрібні гроші для авансового платежу, документи про офіційне працевлаштування, поручителі, застава на машину, ділянку, квартиру, інші цінності. Швидкі кредити в МФО надають тільки на підставі достовірних даних паспорта та ідентифікаційного податкового номера. Крім того, багато хто користується миттєвими позиками від кредитних компаній, щоб отримати можливість оплатити той самий початковий внесок при кредитуванні в банках.

Назад