Де можна взяти кредит для учасників бойових дій АТО?

Військові не так давно вважалися найвигіднішими позичальниками для банків і МФО, тому що вони гарантовано мали дохід, повертали борг і вчасно оплачували відсоток. Але зараз все змінилося – фінансові організації дуже неохоче видають позику, часто відмовляють учасниками бойових дій АТО, а також не озвучують причину відмови.

Це пов’язано з тим, що не так давно були прийняті ряд законів про те, щоб банки та інші установи видавали безвідсоткові кредити для учасників АТО, а також комерційні банки зобов’язані не нараховувати пеню або штрафи за прострочену оплату. Через це багато банків почали без причин відмовляти у видачі кредиту або позики військовим. Що робити в такому випадку? Де можна взяти кредит для учасників бойових дій АТО?

Кредитування учасників АТО

Особливості сучасного світу в тому, що кредит готівкою для учасників АТО видають далеко не всі фінансові встановити. Виняток становлять великі державні компанії, наприклад, Ощадбанк або Приватбанк. Тут зазвичай видають середні суми, а відсоток варіюється від 10 до 30%. Такі банки вважаються більш надійними для кредиторів, але тут досить високі вимоги до позичальників. Після подачі заявки на кредит, банки ретельно перевіряють кредитну історію, шукають дані заявника в різних “чорних списках”, щоб бути впевненими в позичальника. Деякі банки навіть просять додаткові документи, наявність страхового вимоги у вигляді заставного майна, а в окремих випадках відразу ж відмовляють.

Іноді просять додаткові документи, тому треба бути готовими до того, що фінансова установа має право запросити ще паперу, передбачені законом та договором.

Де учаснику бойових дій АТО взяти кредит?

Бувають випадки, коли атошник подає запит на кредит, а негативну відповідь приходить майже відразу. При чому це трапляється, незалежно від типу організації або якості кредитної історії позичальника. Особливо часто негативні відповіді отримують ті, хто раніше мав або вже має проблемні борги, були штрафи за прострочену оплату або інші питання.

Проте, альтернатива і рішенням завжди є – можна звернеться в кредитну організацію CCloan. Тут можна оформити позику буквально за 15 хвилин на карту банку. Щоб відправити запит, можна зайти на сайт, додати дані паспорта, ІПН і рахунки, на який ви хотіли б отримати позику. Також потрібно буде вказати додаткові документи, які підтверджують участь у бойових діях АТО, і відповісти на питання менеджера. Більшість запитів компанія приймає, тому вважається, що тут найдоступніший кредит для всіх, незалежно від місця роботи або особливостей в кредитній історії.

Назад