Акція “Кредит на карантині” закінчується 24.05. Встигніть взяти участь і користуйтеся кредитом в два рази довше без платежів

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Акція “Кредит на карантині” ось-ось завершиться, тому встигніть скористатися пропозицією і відправити платежі по кредиту на карантин! Оформити акційну пролонгацію можливо тільки до 24 травня цього року.

 

Максимально прості умови:

  • Кожен клієнт, який до 24.05 оформить продовження терміну кредитного договору, отримає додаткову відстрочку договірних платежів на такий же термін.
  • Продемонструємо в цифрах: заплативши за 15 днів пролонгації, ви отримаєте 30 днів до наступного платежу. Оформлення послуги на 20 днів дозволить користуватися грошима до 40 днів.
  • Мінімальний термін продовження становить 15 днів. А максимальна відстрочка платежу дорівнює 60 дням (при пролонгації на 30).

 

Щоб взяти участь досить:

  1. Активувати пролонгацію (продовження) на сайті my.ccloan.ua.
  2. Вибрати потрібний термін і сплатити вартість продовження*.

Виконавши ці кроки, ви автоматично отримаєте вдвічі більшу відстрочку платежу.

 

Збільшення терміну пролонгації збереже хорошу кредитну історію і дасть можливість користуватися грошима скільки необхідно. З CCLOAN ваша фінансова стабільність у ваших руках.

 

*Мається на увазі одноразова оплата продовження, яка дорівнює сумі відсотків за дні продовження за вдвічі меншою процентною ставкою. Використання акційної відстрочки платежу додатково не оплачується.

 

Завантажити Правила акції

Назад