Кредитні ставки в Європі: переваги європейського кредитування

Як отримати кредит в Європі? Це питання цікавить багатьох наших співвітчизників, оскільки європейські позики видаються на більш вигідних умовах і процентні ставки тут на порядок нижчі за українські. У нашій країні сьогодні можна оформити позику, відсоток переплати по якому становить 22-25%, не більше, ніж на 10 років. Що стосується європейських кредитів, тут ставка становить 3.5-5.5% і видача грошових коштів проводиться на термін до 20 років.

 

Як показує практика, західне кредитування має безліч переваг, але і без підводних каменів тут не обійшлося. У будь-якому випадку, кредитні ставки в Європі є більш доступними і робити свої внески в закордонні банки набагато вигідніше, ніж в ніші.

 

Переваги європейських кредитів

 

Як говорилося вище, перше, що привертає увагу клієнтів – це доступні процентні ставки. Відсоток переплати самим прямим чином залежить від кредитної програми, цілей кредитування і країни, на території якої оформляється займ.

 

Спочатку варто відзначити, що європейські фінансові компанії охоче видають кредити на придбання житла. Це говорить про те, що мінімальна сума таких позик становить від 50 000 доларів.

 

Якщо ви проживаєте на території Євросоюзу і вирішили взяти гроші в борг у одному з швейцарських банків, можете вважати такий вибір правильним. Це обумовлено тим, що саме в Швейцарії фіксуються найнижчі відсоткові ставки (1.75% річних). У Німеччині або Фінляндії отримати кредит можна під 2%, а в Данії – під 3%. Що стосується українських позичальників, які не є резидентами Європейського Союзу, тут процентні ставки будуть на порядок вище – 5-7%. Але, в порівнянні з вітчизняним кредитуванням, ці показники є більш ніж доступними.

 

В Україні відсоткові ставки за кредитами не завжди є стабільними. Що стосується європейських банків, тут умови залишаються незмінними. Це говорить про те, що при оформленні позики в Європі, клієнт фінансової компанії може без побоювань будувати довгострокові плани, розподіляючи сімейний бюджет з урахуванням щомісячних виплат по кредиту.

 

Види європейського кредитування

 

  • Іпотека. Іпотечні кредити в Європі, відсотки яких складають 4-6%, отримати не складе особливих труднощів. Позики на придбання житла є доступними практично у всіх європейських країнах. Виняток становлять лише такі держави, як Румунія, Чорногорія і Болгарія. Тут отримати кредит іноземцеві не вийде, оскільки через нестабільне економічного становища введені певні обмеження.
  • Споживчі позики. Кредити на покриття споживчих потреб можуть отримати тільки ті громадяни України, які мають дозвіл на проживання або ПМЖ в європейській країні. Фінансові компанії неохоче видають споживчі позики людям, які не є їх резидентами.
  • Кредити на розвиток бізнесу. Європейські банки активно підтримують створення підприємцем робочих місць і підвищення рівня економіки країни. Отже, якщо ви вирішили оформити бізнес-кредит, відсотки мікропозик в Європі будуть становити не більше 3%. Однак, для того, щоб отримати в борг необхідну суму грошей, потрібно надати представникам фінансової компанії бізнес-план, що буде обґрунтуванням для отримання фінансової допомоги.

Що робити при відмові в отриманні європейського кредиту?

 

Кожна європейська країна має свої приписи у видачі кредитних коштів особам з іноземним громадянством. Але, що ж робити, якщо в отриманні кредитів в європейських банках відмовлено? В цьому випадку можна скористатися послугами мікрокредитного сервісу Ccloan. Тут позичальники мають можливість оформити мікропозик на найвигідніших умовах, без поручителів, заставного майна і тривалої бюрократичної тяганини.

 

Щоб отримати позику в МФО, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

  • Вік – 18-70 років.
  • Українське громадянство (паспорт) та ідентифікаційний код платника податків.
  • Взяти кредит онлайн на карту будь-якого банку можуть всі без винятку. Мікропозики видаються безробітним, домогосподаркам, студентам, пенсіонерам, людям з обмеженими фізичними можливостями і так далі.
  • До подачі кредитної заявки, необхідно перевірити термін дії пластикової карти. Якщо цей термін закінчився, у видачі позики буде відмовлено. Це ж стосується тих випадків, коли позичальник намагається оформити мікропозик з використанням карти іншої людини.

 

Звернувшись в МФО Ccloan, ви зможете швидко і без проблем відновити фінансовий добробут, зробити дороге придбання, оплатити комунальні рахунки або просто відправитися в довгоочікувану відпустку.

Назад