Нові та маловідомі МФО 2020

У зв’язку зі складною економічною ситуацією, багато громадян звертаються в різні кредитні компанії, щоб позичити кошти. В даний час великою популярністю користуються нові й маловідомі мікрофінансові організації (МФО). Тут завжди є можливість швидко і без відмови отримати необхідну суму позики.

Переваги співпраці з новими МФО 2020

Сьогодні конкуренція між кредитними організаціями, що надають послуги населенню, тільки зростає. Тому не тільки існуючі компанії, але і новостворені МФО, намагаються використовувати всі наявні способи, щоб утримати своїх клієнтів і залучити нових позичальників.

Будь-який громадянин, якому терміново потрібні були кошти, може відчути переваги кредитування нових МФО:

 • Нову позику можна взяти під мінімальний відсоток і на вигідних умовах.
 • Для оформлення кредитних коштів будуть потрібні тільки паспорт та ІПН. Від позичальника не потрібна довідка про доходи, і не проводиться перевірка.
 • Практично всі МФО видають нові позики громадянам без відмови.
 • Оформлення необхідних документів та видача грошових коштів відбувається за спрощеною процедурою в максимально короткі терміни.

На що слід звернути увагу при виборі нового МФО?

Останнім часом на ринку кредитних послуг з’являється величезна кількість нових мікрофінансових організацій. На жаль, серед більшості чесних і надійних компаній, іноді можуть зустрічатися шахраї, які ведуть нечесну гру. Щоб не стати жертвою кредитних шахраїв при виборі МФО слід звертати увагу на наступні моменти:

 • Згідно з чинним законодавством України всі новостворені МФО повинні мати ліцензію на здійснення діяльності у фінансовій сфері.
 • Відповідний запис про реєстрацію мікрофінансової організації повинна бути в обов’язковому порядку в Єдиному державному реєстрі. Перевірити наявність цього запису можна безкоштовно через інтернет.
 • Намагаючись залучити побільше нових позичальників нові МФО пропонують вигідні умови фінансування і мінімальний пакет документів. Але жодна кредитна компанія не стане працювати собі в збиток.
 • Чесні кредитні компанії ніколи не будуть непорядно надходити з боржником. Завжди є можливість вирішити проблему боргу – реструктуризація і пролонгація заборгованості.

При виборі порядної і надійної кредитної компанії особливу увагу слід звернути на офіційний сайт МФО. Ті організації, які бажають витримати натиск конкурентів і зарекомендувати себе на ринку кредитних послуг, повинні мати гідний інтернет-сайт з усією необхідною інформацією.

Програми лояльності нових МФО

Основною перевагою повторного звернення до нові мікрофінансові компанії є програма лояльності для всіх постійних і чесних клієнтів. Позичальники отримують від МФО наступні можливості:

 • Оформлення кредитного договору відбувається за спрощеною процедурою, немає необхідності надавати довідку про доходи і чекати схвалення.
 • З кожним новим зверненням з’являється можливість оформити кредит на велику суму. Згодом кредитний ліміт може зрости до максимального.
 • Відсоткова ставка має тенденцію до зниження, є можливість отримати необхідну позику під мінімальний відсоток.

Для чесних і порядних позичальників розроблена спеціальна система бонусів накопичувального характеру. Також постійним клієнтам надаються різні знижки та акції.

Звернувшись в нові МФО і справно виконуючи умови кредитного договору, є можливість поліпшити свою кредитну історію.

Назад