Оголошуємо мегарозіграш – “CCloan святкує 6 років”!  

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Увага! Акція завершена! 

 

Цієї осені компанія CCloan зустрічає свій Шостий День Народження! Це спільне свято для нас та наших улюблених клієнтів, адже саме для вас ми працюємо і кожен день стаємо кращими. 

 

А, як відомо, на свята прийнято влаштовувати сюрпризи та дарувати подарунки, тому сьогодні ми оголошуємо мегарозіграш – “CCloan святкує 6 років”. На вас чекає понад 300 призів – скоріше читайте умови та долучайтеся!  

 

Що можна виграти: 

  • 3 топових Apple iPhone 13 
  • 15 новеньких Хіaomi Redmi 9А
  • 150 промокодів на знижку 99,99% 
  • 150 промокодів на знижку 66%

 

А, крім того, 

  • клієнтам, які користуються нашими послугами з початку роботи компанії CCloan, буде доступна 99,99% знижка на відсотки по наступному кредиту. 

 

Погодьтеся, складно пройти повз такі круті подарунки, тож зараз розкажемо, як взяти участь та виграти!  

 

Коротка інструкція, як стати учасником мегарозіграшу: 

  1. Оформити повторний кредит або продовжити (пролонгувати) активний кредит на будь-який строк у період з 05.10.2021 по 29.12.2021 включно.
  2. Не допускати прострочення по активному кредиту у період дії акції. 

 

Вже 22 грудня за допомогою комп’ютерної програми random.org ми визначимо 318 переможців! Перші троє клієнтів зі списку отримають по одному Apple iPhone 13, наступні 15 – по одному телефону Xiaomi Redmi 9A, 150 наступних учасників – по одному промокоду на отримання кредиту зі знижкою 99%, а останні 150 клієнтів зі списку – по одному промокоду на отримання кредиту зі знижкою 66%. Промокоди можна застосувати раз до кінця 2022 року. 

 

Без подарунків залишитися майже неможливо! Саме тому клієнти, які вже 6 років з нами, отримають свій бонус – 99,99% знижку на відсотки за наступною позикою! Для цього вони повинні відповідати таким умовам:

  • оформити свій перший кредит у компанії CCloan до листопада 2016 року
  • користуватися нашими послугами у період дії розіграшу
  • не мати прострочень за кредитними договорами

 

Умови дуже прості, тож долучайтеся та тримайте кулачки, щоб зустріти зимові свята з новенькими гаджетами або супер знижками. Дякуємо, що обираєте CCloan! 

 

Правила розіграшу призів

Правила акції для клієнтів, які 6 років з нами

Назад