Мікрокредити для населення

Мікрокредит, в тому числі онлайн кредит – це послуга, в рамках якої видається певна сума грошових коштів в борг громадянам. Сьогодні дуже легко отримати невелику суму на короткий термін, навіть якщо Ваша кредитна історія неідеальна. І це далеко не єдиний фактор, за яким мікрофінансові організації стають все більш популярним.

Також мікрофінансові організації працюють з більш молодим населенням, ніж банки. Сьогодні можна отримати кредит онлайн з 20 років або, навпаки, навіть будучи пенсіонером. Все залежить від конкретної компанії і умов її кредитних пропозицій.

Переваги онлайн кредитування. У чому ж полягає секрет такої популярності онлайн кредитів останнім часом? Щоб краще це зрозуміти, слід провести аналогію з банками.

Якщо ви потребуєте саме в мінімальній сумі на короткий термін, то Вам краще звертатися в мікрофінансову організацію. Найчастіше, банки не працюють з сумами в кілька тисяч гривень. Та й все кредити в основному видаються на термін від одного місяця і більше.

У мікрофінансових організаціях можна оформити і кредит онлайн на карту від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Навіть якщо ви хочете отримати бажану суму всього лише на кілька днів, сміливо можете звертатися в такі компанії. Вам залишиться лише заповнити онлайн заявку на кредит і дочекатися рішення компанії.

Інші переваги даного виду кредитування:

– Багато способи отримання коштів – готівкою, на карту або банківський рахунок;

– Можливість достроково погасити взяту в борг суму;

– Не треба показувати довідку про доходи;

– Оформлення практично миттєве;

– Видача грошей в більшості випадків в день звернення;

– Мінімум документів – стандартний пакет.

Такі умови дозволяють знайти потрібний для себе рішення кожній людині, яка має фінансові труднощі.
Отримання кредиту онлайн. Кредит онлайн на карту населенню видається дистанційним шляхом, за допомогою заповнення заявки через Інтернет, по якій і буде складений кредитний договір.

Відразу варто сказати, що правила видачі таких кредитів у кожної компанії відрізняються. Одні з компаній можуть мати кілька посилені вимоги до позичальників, зате при позитивної кредитної історії і достатньої платоспроможності можна буде оформити більшу суму кредиту.

Відмовити в наданні грошових коштів можуть з кількох причин. Найчастіше це відбувається, коли клієнт вказує в заявці недостовірні дані, щоб приховати свою негативну кредитну історію або трохи прикрасити фінансове становище. Альтернативні причини відмови – відсутність реєстрації або невідповідний вік (молодше 20 або старше 65 років).

Міжнародна фінансова компанія СС LOAN допомагає своїм клієнтам вирішувати матеріальні питання. На ринку онлайн кредитування компанія займає одне з провідних місць, показуючи себе як стабільного та надійного партнера. Якщо в клієнта виникли тимчасові фінансові проблеми, то він може вирішити їх, навіть не виходячи з дому. Клієнтом компанії може стати кожен кому вже виповнилося 20 років. Для отримання грошей у клієнта так само повинна бути банківська карта. Що б оформити заявку на кредит, необхідно зайти на сайт компанії СС LOAN.

У заявці потрібно вказати наступні правдиві відомості:

– ПІБ позичальника;

– Паспорт та ІПН;

– Наявність реєстрації та її адреса;

– Актуальне фото;

– Вік;

– Поточне місце роботи;

– Зразковий дохід в місяць;

– Контактний телефон та контактну особу;

Заявки розглядаються протягом 10 хвилин, і в разі позитивного рішення на карту буде зарахована необхідна сума. Термін кредитування можна вибрати до 30 днів на свій розсуд, розрахувавши власні сили для повернення онлайн кредиту.

При виникненні питань зв’яжіться з фахівцями компанії CC LOAN за контактними телефонами, зазначеними на нашому сайті. Співробітники кол-центру завжди люб’язно нададуть відповіді на ваші питання і нададуть всю необхідну інформацію.

Назад