Кредитування в 15 000 гривень в Україні: практично, вигідно, доступно

Позики в Україні набувають все більшої популярності. Це пов’язано з досить високою доступністю населення до мережі Інтернет (що дозволяє здійснювати операції з онлайн кредитування не виходячи з дому).

Особливості сучасної системи фінансування України

Передумовами популярності такої форми кредитування населення експерти і банківські фахівці називають:

1. Зростаючу конкуренцію між банками, що пропонують мікропозики і спеціалізованими фінансовими організаціями. Конкуренція, в свою чергу, веде до поступового здешевлення послуги і її більшої доступності для населення. А також – до змін умов кредитування, збільшення їх вигідності і комфортності для отримання.

2. Значна самостійність позичальника у виборі програми і технологій розпорядження отриманими коштами. Умови прозорі і заздалегідь відомі. Багато компаній-постачальників послуг пропонують клієнтам самостійно визначитися з розміром і бажаними термінами договору.

3. Високий захист даних і рівень конфіденційності інформації про позичальника. Персональні дані захищені відповідно до міжнародних регламентами.

 

Переваги отримання ропозик в розмірі до 15 000 гривень

Умови, на яких діють програми кредитування, відрізняються в залежності від виду позики і установи, який її надає. Однак можна виділити специфічні риси, що визначають інтерес населення до мікропозик:

1. Можливість оперативного отримання необхідної суми. Як правило, заявки розглядаються протягом години, але також є компанії, де обробка даних займає півгодини і менш. Сума кредиту перераховується на банківську карту протягом доби (в середньому), а то й відразу;

2. Взяти кредит можна в будь-якій точці країни (а в деяких випадках – навіть перебуваючи за її межами), не виходячи з дому;

3. Мінімум документів. Стандартний пакет – паспорт, ідентифікаційний код, номер банківської карти;

4. Схвалення проходять близько 80-90 відсотків заявок;

5. Можливість погашення позики онлайн, або через термінали самообслуговування. В умовах активної конкуренції на ринку мікрокредитування з’являються програми лояльності до позичальників, пропонують вигідні гнучкі (в ряді випадків – індивідуальні) умови співпраці. Зокрема, до них відносять відсутність штрафів за дострокове погашення, бонуси постійним клієнтам, наявність автоматичної пролонгації і т. П

Цілі, на які надаються мікрокредити в Україні

Як правило, кредити видаються без чіткої вказівки цілей позики. Найчастіше така графа відсутня в формі заявок. Аналітичні дані свідчать про те, що позичальники отримують кредити на:

1. Оплата туристичних продуктів, подорожей.

2. Ремонт житла.

3. Погашення інших, раніше взятих кредитів. Оскільки з розвитком системи фінансування ставки за користування коштами поступово знижуються, умови стають все більш вигідними, раціонально взяти новий кредит для оперативного погашення колишнього, менш вигідного.

4. Поточних потреб в разі непередбаченої ситуації (ремонт авто, побутової техніки, придбання одягу або інших надзвичайних життєвих обставин).

Фінансова компанія CC LOAN успішно працює в сфері онлайн кредитування і є однією з найбільших в даній галузі. Заявку на отримання кредиту до 15 000 грн. можна залишити на сайті компанії. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Все, що необхідно для отримання онлайн кредиту – це мати діючу банківську карту і бути старше 20 років. Співробітники компанії досить оперативно розглядають заявки і при позитивному рішенні гроші надійдуть вам на рахунок через 10 хвилин.

Послуги компанії стають справжнім порятунком в багатьох ситуаціях, коли терміново необхідні гроші.

Назад