Нагородження переможців розіграшу “3 кілограми ікри на Масницю”

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

CCLOAN продовжує роздавати подарунки! Так сьогодні свої смаколики отримали троє переможців нашого останнього зимового розіграшу до Масниці. Гайда знайомитися ближче. 

Перший наш щасливчик Артем працює юристом. Позику брав на власні справи, і зовсім не розраховував на виграш. 

 

– Артеме, як відреагували на новину про виграш?

– Оскільки працюю юристом, то одразу все перевірив на сайті. Коли впевнився, що я дійсно переміг, то звичайно, було приємно.

– Чи давно користуєтеся послугами нашої компанії?

– Так, десь з минулого року, і послугами задоволений.

 

 

Для другого нашого переможця Віталія приз також став несподіванкою.

 

– Про розіграш не знав, тому коли повідомили, що я виграв, був приємно здивований. Подарунок, скоріш за все, дістанеться мамі, адже вона дуже любить ікру, – коментує Віталій.

– Чудовий подарунок до свята) А як довго вже є нашим клієнтом?

– Повернувся до вас через рік, оскільки отримав дуже хорошу знижку. У наш час нерідко трапляються ситуації, коли потрібна та чи інша сума, і в таких випадках не хочеться від когось залежати. Чим звертатися до родичів чи знайомих, краще розраховувати лише на себе. Оскільки кожен має свій фінансовий трафік і свої можливості. Звертаючись до вас, чи до подібних компаній, людина почуває себе у власному фінансовому полі, і адекватно розраховує свої можливості. Це завжди гарно працює.

 

 

Останній переможець Дмитро розказав нам, що ще ніколи не виграв у розіграшах, тому був дуже радий, коли дізнався приємну новину. 

 

– Повірив лише, коли зв’язався з менеджером та отримав відповідь з офіційної пошти компанії, – ділиться Дмитро і продовжує, – я здивувався, що нарешті щось виграв.

– А взагалі, як давно користуєтеся послугами компанії CCLOAN?

– Та, вже півтора року. Останню позику брав, щоб привітати сестру з днем народження. Ви дуже виручаєте у таких випадках. Добре, що є такі фінансові інструменти і не потрібно ні від кого залежати.

 

 

Ми ще раз вітаємо наших переможців, та дякуємо всім за участь!

 

А щоб першими дізнаватися про наші розіграші, радимо стати учасником офіційної групи CCLOAN у Facebook. Долучайтеся!

Назад