Нагородження переможців розіграшу “Телефон до відпустки” від CCloan

Увага! Акція завершена!

 

2-го липня ми оголосили імена сімох везунчиків, які, за підсумками розіграшу «Телефон до відпустки», стали щасливими власниками нового гаджету Хіaomi Redmi 9А.

 

Сьогодні нам випала унікальна можливість особисто привітати двох із них – Алєсю Івлєву і Сергія Назаренко з виграшем. Іншим п’ятьом переможцям уже відправлені їх заслужені призи.

 

Алєся поділилася, що нашим сервісом вона користується вже четвертий рік. Перший кредит вона оформила на 1000 грн у 2017 році, а всього за фінансовою допомогою до CCloan вона зверталася вісім разів.

 

Щасливий кредит дівчина оформила для придбання подарунку чоловікові на день народження. За її словами, звістка про перемогу в розіграші була для неї несподіваною, адже вона не знала про акцію. “Це не лише мій перший виграш, а й справжнє диво, оскільки “переможний” гаджет мені дістався саме напередодні мого дня народження“, – з радістю відзначила Алєся.

 

победитель 2 розыгрыша

 

Другий переможець – Сергій розповів, що послугами CCloan користується більше 2-х місяців. Виграшний кредит брав на ремонт автомобіля. Про акцію дізнався з інтернету і вирішив скористатися наданим шансом виграти новенький гаджет. «Вдвічі радий, що пощастило не тільки фінансово вирішити питання з авторемонтом, а й отримати такий потрібний і цінний подарунок», – поділився з нами Сергій.

 

Ще раз дякуємо всім за участь! Компанія CCloan працює саме для того, аби наповнити ваше життя сюрпризами і приємними несподіванками.

 

Поспішайте приєднатися до нас в соціальних мережах Facebook та Instagram, адже 2 серпня вже буде новий розіграш екскурсійного туру на двох до Каппадокії!

Назад