Нагородження переможця розіграшу “В небо Каппадокії c CCloan”

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Сьогодні особливо радісний день для команди CCloan, адже ми зустрілися зі щасливим переможцем розіграшу “В небо Каппадокії” – Андрієм Зуб’юком, щоб вручити йому сертифікат на подорож мрії.

 

Нам завжди цікаво більше дізнаватися про клієнтів, тому ми поспілкувалися з Андрієм та розпитали його про щасливий кредит.

 

Андрію, поділіться, раніше вже щось вигравали?

 

Ні, хіба що всілякі дрібниці у невеликих лотереях.

 

А якою була перша думка, коли вам подзвонили і повідомили про такий масштабний виграш?

 

Налаштований був скептично, але побачив, що номер з якого телефонують визначився як “CCloan”, після цього ще набрав на гарячу лінію і там інформацію також підтвердили. Потім зайшов на вашу сторінку у Facebook і подивився, як саме проходив розіграш. Коли дізнався, що в таблиці учасників понад вісімдесят тисяч рядків, то був шокований, бо шанс виграти нереальний – 1 до 88781.

 

Раді, що удача вам посміхнулася. З ким плануєте відправиться у подорож?

 

З кумом, так вийшло, що саме цей кредит я брав для його потреб, тому він теж заслужив розділити приз.

 

До речі, скільки вже користуєтеся послугами компанії CCloan?

 

Вже 2 роки. Дуже задоволений і вважаю вас однією з кращих компаній. Зручно і швидкість прийняття рішення набагато вища, ніж у банку. Мені потрібні гроші просто зараз, і я знаю, що у вас можу їх отримати за мінімальний час.

 

І наостанок, що побажаєте нашій компанії?

 

Звичайно, процвітання, розвитку і більше акцій!

 

Ще раз вітаємо переможця та нагадуємо про те, що зараз кожен клієнт може взяти участь у новому розіграші “Оксамитовий сезон” та спіймати свою щасливу мить. Долучайтеся і пам’ятайте, що разом з CCloan вам обов’язково посміхнеться удача!

Назад