Нагородження переможців розіграшу “Чорна п’ятниця разом із ССloan”!

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Сьогодні в офіс CCloan для отримання свого призу завітала одна з переможців розіграшу до Чорної п’ятниці – Анжела Мамарева. Нагадаємо, що до Black Friday ми розігрували 5 сертифікатів номіналом 10 000 грн на будь-які покупки у маркетплейсі Vygoda. Для того, щоб взяти участь необхідно було оформити позику в CCloan та вказати під акційним постом у Facebook, що саме учасник хотів би придбати до Свята знижок. Тож пропонуємо познайомитися з переможницею Анжелою ближче та дізнатися її “виграшну” історію. 

 

Анжело, скажіть, раніше щось вигравали? 

 

Ні, це вперше і спочатку навіть не повірила, що виграла. Але це дуже приємне здивування. 

 

А як давно користуєтеся послугами компанії CCloan? 

 

Десь 3-4 місяці, мені зручно отримувати гроші за допомогою вашого сервісу. Окрім того, часто діють знижки на відсотки, а це вигідно.

 

Розкажіть, який коментар на Facebook приніс Вам перемогу? 

 

Я написала, що хочу придбати планшет для дитини з особливими потребами. Річ в тому, що я волонтер та громадський діяч, тому свій виграш планую витратити на потреби однієї з сімей, якою я опікуюсь. 

 

Дякуємо, що користуєтеся нашим сервісом. Команда CCloan дуже рада, що стає частиною таких важливих та добрих справ. 

 

Дорогі клієнти, нагадуємо, що інформацію про всі актуальні розіграші можна знайти на наших сторінках у Facebook та Instagram. А крім того, там є унікальні промокоди на знижки до 65%! Підписуйтесь та користуйтесь вигідно! 

Назад