Оголошуємо новий розіграш – “Чорна п’ятниця з ССloan”!

Яка сума Вам потрібна?

Строк 7 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Увага! Акція завершена! 

 

Чорна П’ятниця – це улюблена пора року для всіх шопоголіків. Майже весь передостанній тиждень листопада покупці полюють на величезні знижки на техніку, одяг та інші товари, а магазини отримують величезні прибутки.

 

Аби ваша Чорна п’ятниця точно видалась вдалою і ви придбали все необхідне, ми розігруємо 5 сертифікатів по 10 000 грн на будь-які покупки у маркетплейсі Vygoda.

 

Як стати учасником розіграшу?

  1. Оформити позику або підключити пролонгацію для активного кредиту у період з 09.11 по 25.11 включно.
  2. Під акційними постами на наших сторінках у Facebook та Instagram написати коментар, що саме ви б хотіли придбати на Чорну п’ятницю та обов’язково додати номер кредитного договору у форматі *******-А. Це допоможе нам перевірити, чи є у вас позика у CCloan.
  3. Вже у п’ятницю 26 листопада random.org допоможе нам визначити імена 5 щасливих переможців, які отримають по одному сертифікату на 10 000 грн у маркетплейс Vygoda.
  4. Враховується лише один коментар від одного клієнта. 
  5. Користувачі CCloan, які матимуть прострочення, не зможуть стати учасниками розіграшу, тому уважно слідкуйте за датою погашення позики.

 

Ну що, вже придумали список бажаних покупок? Тоді скоріше переходьте за посиланнями у наш Facebook або Instagram, залишайте коментарі під акційними постами та з нетерпінням чекайте 26 листопада. Хто знає, можливо, саме ви заберете свій щасливий шопінг-сертифікат!    

 

Правила Розіграшу

Назад