Онлайн позики і для чого вони потрібні

У житті багатьох людей іноді бувають ситуації, коли виникають проблеми з грошима. У деяких випадках гроші потрібні терміново, а можливості зайняти їх у кого-небудь немає. Відмінним виходом з ситуації, що склалася стануть мікрокредити. Це короткочасні позики на потреби позичальника, які можна отримати на досить простих умовах. Іноді подібні кредити називають «онлайн позиками».

Онлайн займ може знадобитися:

для покупки будь-якого необхідного в даний момент товару / техніки;

при оплаті навчання / курсів;

в разі легкої хвороби;

для термінової оплати наявних боргів;

в будь-яких інших випадках, коли гроші знадобилися терміново.

Завдяки розвитку сучасних засобів комунікацій можливість отримати онлайн займ є практично у кожного. Подібна процедура дозволяє отримати грошові кошти протягом декількох годин, а то й менше. Рішення про видачу позики онлайн, що відрізняє його від банківських установ, приймається за 15-30 хвилин. При цьому для отримання такої позики немає необхідності збирати довідки і додаткові документи, досить тільки за допомогою паспорта ретельно і достовірно заповнити форму заявки на сайті.

У кого можна взяти онлайн займ?

Видаються подібні грошові позики мікрофінансовими організаціями (МФО). Ступінь ризику ними встановлюється самостійно, а процентні ставки визначаються індивідуально, але в рамках закону. Графік погашення позики може бути різний. Кредит можна погашати декількома платежами або одноразово.

У чому перевага онлайн позик перед звичайними кредитами?

У разі позики онлайн видається невелика сума на короткий термін. Умови видачі такої позики подібні до банківських та у них є такі переваги:

оформлення позики онлайн відбувається протягом декількох хвилин, для цього достатньо заповнити форму на сайті компанії;

отримати позику онлайн люди без офіційної довідки про доходи, які досягли 20 років, причому рівень доходів позичальника значення не має;

Варто відзначити, що онлайн займ – це відповідний спосіб виправлення кредитної історії. Якщо виплачувати його без прострочень, то можна довести свою платоспроможність.

Для чого потрібен онлайн займ?

Багато мікрофінансові організації почали обслуговувати клієнтів через Інтернет, завдяки чому збільшилася доступність мікрокредитів і з’явилася можливість оформити позику онлайн. На прикладі компанії CC Loan Україна видно ефективність роботи в сфері онлайн кредитування і оперативність цього сервісу. При оформленні онлайн-заявки слід вказати ПІБ, телефон, місце проживання, стандартний пакет документів, вказати необхідну суму і мати діючу банківську карту. Процес заповнення заявки займає лічені хвилини. Після відправки заявки залишиться тільки дочекатися дзвінка від представників компанії. Якщо заявка затверджена, то кошти на карту будуть перераховані протягом декількох хвилин. Якщо кошти були перераховані на карту, то клієнт отримає по електронній пошті кредитний договір.

Назад