Як оплачувати комунальні послуги через Ощад 24

У наших древніх предків не було ні грошей, ні електрики, ні газу, ні квартири. Відповідно, ніяких проблем з оплатою комунальних послуг, яких не було, не виникало. В ті часи були інші проблеми – як добути їжу, і не потрапити в лапи до дикого звіра. Але, в ході цивілізації людина отримувала досвід і знання, завдяки яким, в корені змінила своє життя. Сучасній людині немає необхідності бігати по лісах у пошуках їжі, але, з’явилися інші проблеми і обов’язки, однією з яких є оплата комунальних послуг.

За часів Радянського Союзу оплата комунальних послуг носила чисто символічний характер. При середній зарплаті в 150 рублів, потрібно було оплачувати вартість квартири (близько 5-10 рублів), а також послуги поставки електроенергії в розмірі 4 копійки за 1 кіловат. Все докорінно змінилося після розпаду Радянського Союзу. Кількість платіжок за комунальні послуги зросла, як зросла і ціна. Відтепер платити треба за все: воду, каналізацію, електроенергію, природний газ, телефон, Інтернет, прибудинкову територію, домофон і ін.

До недавнього часу, щоб оплатити комунальні послуги, людина змушена була їхати у відділення банку, стояти в довгій черзі, заповнювати купу квитанцій. На все про все йшла не одна годину часу, і, найчастіше, нервів. Поява і розвиток мережі Інтернет докорінно змінило ситуацію в кращу сторону. Тепер світло, газ, воду, та інші побутові послуги, сплачуються, не виходячи з дому, в будь-який час дня і ночі, наприклад, через сервіс Ощад 24, який працює цілодобово.

Оплачуючи комунпослуги через Ощад 24, клієнт має можливість формувати і зберігати шаблони, які будуть використані при подальших платежах, що істотно заощаджує час і знижує ризик зробити помилку.

Способи оплати комунпослуг через Ощадбанк

Комунпослуги в Ощадбанку можна оплатити декількома різними способами:

 1. Через касу відділення Ощадбанку. Цей спосіб має ряд істотних недоліків – необхідно відвідати відділення Ощадбанку, в якому вистояти чергу, що в умовах карантину накладає додаткові труднощі та обмеження. Треба враховувати ще важливий момент, при оплаті комунпослуг через касу Ощадбанку, з клієнта буде утримана певна комісія за кожен платіж.
 2. Через термінал Ощадбанку, які встановлені у відділеннях Ощадбанку, а також у великих торгових точках.
 3. Картою Ощадбанку через платіжні сервіси iPay, easypay, portmone і ін.
 4. За допомогою Веб-банкінгу Ощад 24

Порядок оплати комунпослуг через Ощад 24

 • Відкрити сторінку у Веб-банкінгу Ощад 24 https://online.oschadbank.ua/wb/
 • Ввести свій логін і пароль, підтвердити вхід через код, який прийде в СМС-повідомленні
 • Перейти на вкладку Платежі та перекази і вибрати опцію Комунальні послуги і вибрати «Платежі на вільні реквізити»
 • Якщо у клієнта немає даних за реквізитами платіжки, він повинен вибрати область проживання і постачальника комунальних послуг
 • Провести пошук за ідентифікатором або пошук за адресою (доступно для жителів Києва та Одеси)
 • Ввести дані платежу і перевірити правильність
 • Підтвердити платіж через код, який прийде в СМС-повідомленні

Переваги оплати комунпослуг через Ощад 24

 • Можна проводити оплату з будь-якого місця, де є доступ до сервісу Ощад 24, який працює цілодобово, без вихідних.
 • Клієнт має можливість стежити за своєю заборгованістю по платежах
 • Можна формувати автоматичні платежі, які будуть здійснювати за заздалегідь складеним розкладом, без участі клієнта.
 • Всі раніше здійснені платежі зберігаються в архіві, і доступні для перегляду в будь-який час.
Назад