У чому переваги кредитної картки від Монобанк?

Монобанк – це фінансова компанія, яка працює на ринку України відносно недавно. Завдяки широкому функціоналу і практично необмежені можливості мобільного застосування, карти цього банку користуються чималою популярністю серед українських користувачів.

Для того, щоб оформити карту Монобанк не доведеться висиджувати черги в банківських відділеннях, збирати масу нікому не потрібних довідок, проходити співбесіду зі співробітниками кредитних компаній і багато іншого. Все, що потрібно для того, щоб стати клієнтом Монобанк – це кілька хвилин вільного часу для установки програми на смартфон і онлайн-реєстрації.

Можливості кредитки від Монобанк

Кредитна карта Монобанк відкриває такі можливості для свого користувача:

 • Відсоткова ставка в межах 3.2%.
 • Розширений пільговий період.
 • Якщо сума річного залишку становить понад 100 грн., повернення буде більше 10%.
 • Невеликий відсоток при використанні банкомату. Особисті кошти з карти Монобанк можна зняти під 0.5%. Що стосується кредитних коштів, тут доведеться переплатити не більше 4%.
 • Якщо ви перебуваєте за межами України, комісія за зняття готівки складе 2%.
 • Лояльні умови для осіб, яке систематично порушують умови кредитного договору. Монобанк – це фінансова організація, представники якої завжди намагаються знайти вирішення виниклих проблем з урахуванням інтересів клієнта.

Отримати кредитну карту монобанк можуть наступні категорії:

 1. Українці, вік яких досяг 18 років.
 2. Приватні підприємці.
 3. Фізичні особи-підприємці.

Ліміт кредитних коштів карти визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Для того, щоб стати клієнтом фінансової організації, доведеться зібрати мінімальний пакет документів, який складається з сканкопію паспорта та ІПН. Повідомлення про те, яку сума кредиту буде надано прийде в додатку, встановленому на мобільному пристрої.

Чим карта Монобанк вигідніше карт інших банків?

Так як конкуренція в банківській сфері досить висока, кожна фінансова організація намагається надати своїм користувачем найвигідніші умови. Далі зібрані аргументи на користь того, що саме карта монобанк є найвигіднішою з усіх пропозицій на українському ринку:

 • Відсутність комісій при переказі грошових коштів. Якщо вам необхідно оплатити комунальні послуги або поповнити мобільний рахунок за це не доведеться додатково платити.
 • Вигідні онлайн-платежі при покупках в інтернеті. Якщо ви робите придбання використовуючи особисті кошти комісія стягуватися не буде. Що стосується кредитного рахунку, тут відсоток буде мінімальним (2%).
 • Поповнення карти через термінал є безвідсотковим.
 • Функціонал онлайн-додатку настільки широкий, що за допомогою карти можна поповнити рахунок адресата з довідника мобільного пристрою.
 • 20% кешбек.
 • Можливість оформлення регулярних платежів.
 • Відсоток переплати при оформленні розстрочки становить 1.9% на місяць.
 • Зручне регулювання питань, які можуть виникнути в процесі використання кредитної картки. Завдяки злагодженій роботі служби підтримки, ви зможете знайти вихід з будь-якої ситуації, що склалася.

Особливості оформлення карти Монобанк в онлайн режимі

Отримати кредитну карту від Монобанк можна в будь-якому місці і в будь-який час. Головна умова – безперебійний доступ до мережі інтернет. Далі представлені етапи, які доведеться пройти користувачеві, щоб стати клієнтом монобанк:

 1. До того, як почати оформлення карти, уважно вивчіть умови кредитування на сайті.
 2. Введіть номер мобільного телефону і підпишіть угоду користувача.
 3. Після того, як на ваш електронний пристрій прийде посилання для встановлення програми, заповніть анкету, надаючи виключно чесні відповіді на питання.
 4. Завантажте відскановані копії документів (паспорт та ІПН).
 5. Визначте спосіб доставки фізичної карти. Отримати банківський пластик можна кур’єром або в найближчий пункт видачі.
 6. Надішліть запит і дочекайтеся рішення банку.

Монобанк для дітей

У березні 2020 року монобанк запустив новий проект, який передбачає оформлення карти для дітей (6-16 років). Оформити пластик може один з батьків. Головна умова – бути клієнтом Монобанк.

Карта для дітей відрізняється від звичайної кредитки більш розширеним функціоналом. Крім цього, ви зможете більш ретельно контролювати витрати свого чада. Оформивши карту Монобанк для дитини, ви даруєте своєму чаду можливість набагато швидше навчитися розпоряджатися своїми фінансами.

Активація кредитної карти Монобанк

Після отримання пластика, потрібно сфотографуватися з картою в руках. Після цього користувач повинен задати пін-код, який згодом буде використовуватися для входу в додаток. Якщо ваш смартфон підтримує розблокування за допомогою відбитка пальця, цю функцію також можна буде встановити для використання Монобанк в режимі онлайн.

У порівнянні з картами інших банків, пластик від монобанк виглядає досить стильно. Тут повністю відсутні дизайнерські надмірності. Чорна матова карта від Монобанк – це саме те, що потрібно для сучасних ділових людей.

Назад