У чому переваги кредитної картки від Sportbank?

Всього кілька років тому ми і подумати не могли, що мобільний банкінг стане таким популярним. Це сталося завдяки тому, що користувачі по достоїнству оцінили простоту використання онлайн системи, швидкість проведення банківських операцій, швидкі платежі і багато іншого.

Sportbank – це онлайн банкінг для зайнятих людей, які перш за все цінують свій час. У порівнянні з іншими мобільним банкінгом, Sportbank підійшов до питання більш глобально. Стати клієнтом цього банку можна не тільки в обласних центрах, а й у маленьких населених пунктах. Що таке Sportbank і як використовувати цю програму, ми розглянемо в цій статті.

Додаток в вашому мобільному телефоні

Мобільний додаток Sportbank – це майже 100% імітація всім відомого монобанк. За допомогою даного мобільного додатка можна запросто поповнити рахунок мобільного телефону, поповнити карту банку, перевести фінансові кошти з карт інших банків і так далі.

Як оформити карту Sportbank?

Для того, щоб стати клієнтом Sportbank, необхідно встановити мобільний додаток, після чого пройти реєстрацію, завантажити відскановані копії документів (паспорт громадянина України та ідентифікаційний код), заповнити анкету і вибрати спосіб отримання карти Sportbank.

Якщо говорити про способи отримання пластика – оформити карту Sportbank можна у відділеннях Оксі Банку або Ваша Готівочкі. Якщо ви проживаєте в Києві, замовити карту Sportbank можна за допомогою кур’єрської доставки.

Зовнішній вигляд карти Sportbank оформлений на базі карти Мастеркард. Що стосується функціональних особливостей, пластик прив’язаний до Оксі Банку, а також не має кредитних лімітів.

Можливості Кешбек

Кешбек – це приємний бонус, який можна отримати під час здійснення покупок в магазинах одягу, торгових центрах, під час відвідування спортивних клубів, секцій, гральних закладів і так далі.

Головною перевагою карти Sportbank можна вважати те, що користувачі отримують близько 10% грошового повернення. Єдиний нюанс – це мінімально доступна сума для виведення 100 грн. Що стосується максимального Кешбек, доступний ліміт становить 500-555 грн.

Як поповнити рахунок і зняти гроші?

Так як карта Sportbank є дебетової, активувати рахунок можна тільки після попереднього його поповнення. Важливо відзначити, що поповнити рахунок карти Sportbank можна без відсотків і будь-яких комісій.

Якщо говорить про зняття готівки, тут передбачена комісія в межах 0.75%. Крім цього, відсотки на зняття додається 2 грн.

Але безкоштовно зняти гроші все ж можна. Якщо ви звернетеся в касу Оксі Банку або скористаєтеся банкоматом, відсоток не стягуватиметься. За допомогою банкомату зняти готівку без відсотків можна п’ять разів на місяць. За кожну наступну операцію буде стягуватися комісія в розмірі десяти гривень.

Щоб уточнити актуальні тарифи, досить зайти на сайт Sportbank і ознайомитися зі всією необхідною інформацією.

А що ж буде потім?

Sportbank – це абсолютно новий підхід до реалізації планів. Якщо брати до уваги сучасні нововведення фінансової організації, можна припустити, що незабаром Sportbank втілить в життя такі інновації:

  • Кредитні пропозиції для бізнесу та фізичних осіб.
  • Комунальні платежі.
  • Придбання товарів або послуг в розстрочку.
  • Сумісність додатка з мобільними платформами.

Незважаючи на те, що багато користувачів вважають Sportbank успішним клоном монобанк, це додаток користується популярністю і стрімко набирає обертів в світі онлайн-банкінгу.

Назад