Які переваги в користуванні карти від Альфа-банку?

У житті бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко, друзі і родичі допомогти не можуть. В цьому випадку завжди прийде на допомогу кредитна карта від Альфа-Банку. Це сучасний універсальний і надійний фінансовий інструмент, за допомогою якого можна здійснювати покупки, оплачувати будь-які послуги онлайн, проводити будь-які платіжні операції.

Як оформити карту Альфа-Банку?

Отримати карту Альфа-Банку може будь-який громадянин, оформляється вона швидко, не потрібно надавати довідку про доходи і шукати поручителів. Для її замовлення можна відвідати будь-якого найближчого відділення банку або замовити через інтернет. Для економії власного часу можна оформити платіжний інструмент прямо на офіційному сайті. Після вивчення інформації про кредитну картку, ознайомлення з умовами її надання і тарифним планом потрібно просто натиснути «Оформити карту».

Онлайн-заявка клієнта розглядається швидко, не забере багато часу. Для її правильного оформлення потрібно дотримуватися наступної процедури:

 • Зайдіть на офіційний сайт Альфа-Банку і в спеціальній рядку введіть свої персональні дані і номер контактного телефону. Перевірте правильність внесення інформація, всі необхідні поля повинні бути заповнені.
 • Особливу увагу зверніть на заповнення розділу «Про себе». Правдивість і повнота наданої інформації збільшить шанси на отримання більшого ліміту.
 • До заповненої анкети потрібно прикріпити скановані копії паспорта та ІПН.
 • Збережіть внесені дані заявки та надішліть її в обробку. Чекайте на відповідь від оператора. Зазвичай це займає близько 30 хвилин. Після того, як заявка схвалена, необхідно вибрати, як отримати карту. Це можна зробити самостійно в найближчому відділенні банку або замовити доставку кур’єра додому.

Можливості власників карти

Всі, хто користується кредитною карткою від Альфа-Банку по достоїнству зможуть оцінити переваги в користуванні даними платіжним інструментом:

 1. Безготівковий розрахунок. Оплачувати картою можна будь-які покупки та послуги не тільки в торгових мережах, а й через інтернет.
 2. Здійснення онлайн-переказів. Є можливість переводити суми грошових коштів на карту будь-якого іншого банку.
 3. Обмін валют. При оформленні валютної карти можна здійснювати обмін валют через мобільний додаток без комісії.
 4. Зручна процедура поповнення. Поповнювати картку Альфа-Банку можна не тільки перекладами через інші карти, але і готівковими коштами через банкомати.
 5. Зняття грошей через банкомати відбувається безкоштовно. Можна знімати готівку в будь-якій країні світу до 30 000 грн. у місяць.
 6. З клієнтів зарплатних проектів не береться плата за розрахунково-касове обслуговування.
 7. Просте і зручне мобільний додаток для гаджетів.
 8. У касі банку грошові кошти знімаються безкоштовно, за зняття готівки через банкомат комісія складає 4%.

Види карток

Сьогодні Альфа-Банк пропонує своїм клієнтам велику кількість кредитних карт з різними умовами і тарифними планами:

 • «RED». Особлива карта з кредитним лімітом до 200 000 грн., Пільговий період до 62 днів, кешбек до 20% від вартості покупки.
 • “Все просто”. Кредитний ліміт до 15 000 грн., оплата від 10 грн. в день за користування кредитними коштами, зняття через банкомат без комісії.
 • «Travel». Ідеально підходить для тих, хто любить подорожувати. 62 дня пільгового періоду по 0,01% річних, кешбек 3% на всі розрахунки картою, кредитний ліміт до 200 000 грн.
 • «ЕКО-Максимум». Економить сімейний бюджет. Пільговий період 62 дня, випуск карти безкоштовний, нараховується 4% бонусів за покупки в Еко-Маркеті, бонусна програма «Еко».
 • «Фокс Клуб». Карта для любителів шопінгу. 0,01% на покупки по всьому світу в розстрочку на 2 роки, пільговий період 62 дня, 2 рази на рік надаються кредитні канікули.

Карта Альфа-Банку – це просто, зручно і дуже вигідно.

Назад