Про керування компанією в умовах турбулентності і стратегію лідера: СЕО CCloan Наталія Клєвакіна дала інтерв’ю BankOnline

Директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна розповіла ресурсу BankOnline про успішний мікрокредитний бізнес, а також поділилася досвідом стрімкого росту в умовах турбулентності і особливостями адаптації до мінливого ринку і нових правил гри.

 

Окрім того, в ході інтерв’ю Наталія прокоментувала поточні процеси в компанії і поділилась останніми досягненнями, які є предметом особливої ​​гордості для всієї команди CCloan.

 

Наостанок, Наталія Клєвакіна розповіла якою бачить компанію через 5 років і поділилася своїми побажаннями і пропозиціями до регулятора НБУ.

 

“На моє глибоке переконання, багато мікрофінансових організацій незабаром переходитимуть на практику видачі позик на більші суми і триваліший термін. І це закономірно, адже такі суттєві зміни диктує і час, і фінтех ринок, і сам регулятор. Є всі передумови, що в недалекому майбутньому компанії онлайн-кредитування будуть достойно конкурувати з банківськими установами за всіма показниками”, відповіла Наталія на одне з численних питань під час інтерв’ю.

 

Повну версію інтерв’ю дивіться за посиланням.

Назад