Програма “Приведи друга” повертається!

Яка сума Вам потрібна?

Строк 7 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Актуальні умови за посиланням

 

Ми знаємо, що ви чекали! І сьогодні з радістю повідомляємо, що програма “Приведи друга” від CCloan повертається! Ми робимо все для підтримки та підвищення фінансового комфорту наших клієнтів у цей нелегкий час, тому зараз кожен клієнт, який порекомендує компанію CCloan своїм друзям, зможе гарантовано отримати бонус 50 гривень на свою банківську карту.

 

Як запросити друзів та заробити?

  1. Порекомендувати другу оформити кредит у компанії CCloan через партнерське посилання.
  2. Щоб отримати посилання, авторизуйтесь на сторінці програми. На реєстрацію знадобиться менш як хвилина.
  3. Після того як друг успішно оформить кредит за вашим посиланням, дотримуючись правил програми, на вашу банківську картку буде зарахована виплата 50 гривень!

 

Важливо: бонус за програмою “Приведи друга” – не обмежений, він залежить лише від кількості запрошених клієнтів. Більше друзів – вища винагорода!

 

Деталі участі:

  • Запрошений друг обов’язково повинен бути новим клієнтом компанії CCloan, який укладає кредитний договір вперше. Програма не поширюється на другий, третій і наступні кредитні договори.
  • Ви отримаєте гроші за запрошеного друга протягом чотирьох робочий днів з дня отримання ним кредиту та за умови користування кредитом не менше 72 годин.
  • Повна інформація про кількість запрошених і суму виплати знаходиться у вашому Особистому кабінеті.
  • Такі способи залучення нових клієнтів, як: контекстна реклама на бренд, всі види цільового трафіку, блокування контенту, створення сайту-клону, ClickUnder/PopUnder, реброкерінг – оплачуватись не будуть.

 

Нагадуємо: для усіх клієнтів CCloan діють знижки на відсотки за першим кредитом до 99%! Максимальна сума, яку ви можете отримати у сервісі під час повторного звернення – 20 000 гривень. Максимальний термін користування грошима – 30 днів.

 

Діліться партнерським посиланням з друзями та заробляйте разом з CCloan! Працюємо для вашого фінансового комфорту! 

 

Завантажити Правила програми

Назад