Рейтинг ломбардів в 2020 році

Сьогодні в Україні великою популярністю користуються спеціалізовані організації, що надають громадянам кредит під заставу їхнього майна – ломбарди. Вони стали надавати дані послуги населенню задовго до появи різних мікрофінансових організацій. Користуючись послугою швидкого позики, є можливість отримати грошові кошти, залишивши на зберігання заставне майно.

В даний час рейтинг найпопулярніших і надійних ломбардів України виглядає наступним чином:

 • Благо.
 • Капітал.
 • Партнер.
 • Скарбниця.
 • Центральний.
 • Комод.

Умови кредитування

Оформлення кредиту в ломбардах відрізняється зручністю і простотою. До клієнта є наступні вимоги:

 1. Наявність паспорта або іншого документа, що посвідчує особу позичальника.
 2. Індивідуальний податковий номер клієнта.
 3. Наявність заставного майна.

Кредит надається на термін від 1 дня до місяця під певний відсоток. Після закінчення даного періоду клієнт може оформити пролонгацію договору. Максимальний період зберігання товару, залишеного в заставу – 7 днів, потім на кожний наступний день нараховується пеня.

В заставу приймаються – електроніка, побутова техніка, ювелірні вироби та лом коштовностей, будівельні інструменти, мобільні телефони, предмети антикваріату. Оцінка проводиться фахівцем на місці і не займає багато часу. При необхідності позичальник може зробити попередню оцінку товару онлайн на офіційному сайті компанії.

Процедура швидкого позики займає приблизно 15-20 хвилин, куди входить:

 • Оцінка заставного майна фахівцем.
 • Оформлення кредитного договору.
 • Видача клієнту грошових коштів.

Погашати кредит позичальники можуть наступними способами:

 • Готівкові через касу ломбарду.
 • Внесення коштів через платіжний термінал.
 • Безготівковим способом через банківську карту, якщо клієнт зареєстрований на офіційному сайті.

Переваги звернення в ломбарди

Всі, хто користується послугами швидкого позики, зможуть по достоїнству оцінити переваги ломбардів:

 1. Кредит оформляється в короткі терміни, кошти клієнт отримує швидко.
 2. Для затвердження кредитного договору потрібен мінімальний пакет документів.
 3. Позичальник має можливість пролонгації договору кредитування.
 4. Дозволено дострокове погашення позики.
 5. Послуга швидкого позики доступна в будь-якому місті України.
 6. Послуга кредитування громадян прозора, немає ніяких прихованих платежів.
 7. Конфіденційність індивідуальних даних клієнта.
 8. Бонусні програми та акції для постійних клієнтів.
 9. Послуги онлайн-оцінки на сайті ломбарду, для тих, хто бажає дізнатися попередню оцінку свого майна.
 10. Пільгові умови кредитування.

Заставне майно

У ломбардах кредитують під заставу наступного майна – ювелірних виробів, побутової техніки, брухту дорогоцінних металів, мобільних телефонів, планшетів, електроніки, будівельного інструменту. Ювелірні вироби, прийняті на комісію, повинні бути не нижче певної проби.

Цінності оцінюються фахівцем на місці, в присутності клієнта. Ювелірні вироби, коштовності та брухт перевіряються за допомогою спеціальних реактивів. На оціночну вартість впливає стан вироби – його зовнішній вигляд, зношеність, наявність пошкоджень. Вартість побутової техніки залежить від виробника, дати виготовлення, зовнішнього вигляду. Гаджети та мобільні телефони також оцінюються за часом випуску, виробнику, наявності виконуваних функцій.

Позичальник може самостійно дізнатися попередню вартість свого заставного майна. На офіційному сайті ломбарду є розділ «Кредити». В спеціальні поля необхідно внести всі відомості і дані про товар, і калькулятор розрахує його попередню вартість.

Майно, що не було викуплено позичальником, після закінчення терміну його зберігання буде продана ломбардом. На сайті є каталог таких товарів, де зібрана вся інформація про товари, які будуть виставлені на продаж. Наприклад, в розділі «Ярмарок золота» можна знайти перелік ювелірних виробів, що підлягають реалізації і графік проведення торгів.

Процедура кредитування

Процедура швидкого позики проста, кредит може отримати будь-який громадянин, який досяг повноліття і має майно, яке підходить для застави. Процес оформлення кредитного договору та отримання грошових коштів займає не більше півгодини.

В першу чергу фахівець ломбарду оцінює майно позичальника. Від цієї оцінки залежить сума, яку клієнт може отримати. Потім складається і підписується кредитний договір. Документ укладається у двох примірниках, один з яких отримує позичальник, а другий залишається в ломбарді. Клієнту з каси підприємства видаються готівкові грошові кошти.

Назад