Рейтинг найнадійніших банків України

Перш, ніж довірити банку певну суму грошей або оформить кредит, клієнт фінансової компанії повинен бути впевнений в її надійності. Рейтинг стабільності мікрокредитних сервісів дає можливість вибрати саме ту компанію, де буде найнижчий кредитний відсоток і максимально вигідні для клієнтів умови.

 

Де можна взяти гроші в борг?

 

Який банк надійніший, необхідно розглянути після визначення критеріїв вибору:

 • Обсяги активів мікрокредитного сервісу.
 • Розміри процентної ставки і терміни кредитування.
 • Кількість виданих позик.
 • Категорії клієнтів, з якими працює мікрокредитний сервіс.
 • Рейтинг довіри і відкритість для клієнтів.
 • Зручність користування сайтом МФО, доступність та актуальність інформації.
 • Прозорість умов кредитування і відсутність прихованих комісій.
 • Робота служби підтримки.
 • Промокодом, бонуси, акції та інші спеціальні пропозиції.

 

Беручи до уваги перераховані критерії, можна вибрати кращі банки, де кредити видаються без переплат, поручителів, довідок про доходи та інших незручностей.

 

МФО Ccloan

 

Мікрокредитний сервіс Ccloan – це по праву лідер десятки кращих компаній на ринку швидких онлайн кредитів. Взяти мікропозик тут можна на термін від п’яти до тридцяти календарних днів. Що стосується суми кредитування, оформлення мікропозик є від 400 грн. до 10 000 грн.

 

Отримати кредит в МФО Ccloan можуть всі без винятку:

 • Пенсіонери.
 • Студенти.
 • Безробітні.
 • Мами в декретній відпустці.
 • Люди з обмеженими фізичними можливостями та інші категорії населення України.

 

Перевагою мікрокредитного сервісу безумовно можна вважати низькі процентні ставки (перший позику – 0.01%, всі наступні – 1.33%). Крім цього, для оформлення мікропозик потрібно мати всього паспорт громадянина України, ідентифікаційний код платника податків і активну карта будь-якого банку. Після схвалення кредитної заявки, гроші будуть перераховані на вказаний рахунок протягом 5 хвилин.

 

МФО CreditPlus

 

Даний мікрокредитний сервіс відрізняється зручністю і оперативністю оформлення позик. Як і в Ccloan, перший кредит можна отримати під 0.01%. Однак, максимально доступна сума тут становить до 5 000 грн. Всі подальші позики матимуть більший відсоток переплати, яка становить 1.8% від суми кредиту щодня.

 

При своєчасному погашення першого кредиту, ліміт автоматично збільшується до 10 000 грн. Договір можна підписати в онлайн режимі, після чого гроші будуть перераховані на карту банку.

 

МФО Moneyveo

 

Рейтинг найнадійніших банків України безумовно включає в себе мікрокредитний сервіс Moneyveo. Цілодобовий доступ до сайту і безпроблемне отримання грошей – це ключові переваги даної організації.

 

Варто також відзначити, що тут всі без винятку кредитні рішення надаються виключно в автоматичному порядку. Отже, можливість помилки під час розгляду кредитної заявки зводиться практично до нуля.

 

Сума першого кредиту доступна в розмірі 100 – 10 000 грн. Всі подальші позики при своєчасному погашенні попередніх – до 15 000 грн. Процентна ставка – 0.01-1.7% щодня.

 

МФО Dіnеrо

 

Рейтинг найбільших фінансових компаній включає в себе сервіс, де всі без винятку позичальники мають можливість отримати гроші в борг на термін від семи днів в розмірі 300-15 000 грн.

 

Вимоги до позичальників:

 • Вік – 18-75 років.
 • Наявність українського громадянства та ідентифікаційного коду.
 • Компанії на ім’я клієнта.
 • Номер мобільного телефону.

 

Важливо відзначити, що подати заявку в Дінеро можна цілодобово. Але, обробка даних проводиться в автоматичному режимі до 21.00.

 

МФО Miloan

 

Мікрокредити в даній МФО є нецільовими. Це говорить про те, що при оформленні мікропозик клієнту, сервісу не доведеться доводити його мету і спрямованість. Тут можна отримати в борг суму від 500 грн. до 15 000 грн.

 

Що стосується першого звернення, кредитний ліміт обмежений – до 6 000 грн. При своєчасному поверненні коштів, ліміт значно збільшується.

 

МФО Є-Гроші

 

Дана мікрокредитна компанія є відносно молодою на ринку швидких позик. Але, незважаючи на це, сервіс користується досить великою довірою серед безлічі позичальників.

 

Оформлення першої позики тут є під 0%, що є незаперечною перевагою компанії. Але, така пільга доступна на термін всього до 14 днів. Починаючи з 15-го дня, відсоток переплати становитиме 1.9%.

 

МФО АІехCredit

 

Щоб стати клієнтом даного мікрокредитного сервісу, немає необхідності відвідувати офіс компанії або відстоювати кілометрові черги в касу. Все, що потрібно для оформлення заявки – доступ в інтернет і 15-20 хвилин вільного часу.

 

Новачки мають можливість оформити перший позику під 0.01%. Усі наступні позики видаються під 1.7%. Важливо відзначити, що тут не передбачені приховані комісії, додаткові платежі та інші непрозорі умови.

 

МФО Саshberry

 

Кредитний сервіс відрізняється максимально прозорими умовами. Але ставки тут на порядок вище, ніж у всіх перерахованих вище МФО: перший займ – 1%, всі наступні кредити – 1.5%. Таку пропозицію є оптимальним для тих позичальників, які потребують короткострокових позичках.

 

Після заповнення кредитної заявки і отримання позитивної відповіді, клієнт має можливість оформити кредит від 100 грн. до 8 000 грн.

 

МФО MyWallet

 

Кредитний ліміт в розглянутій МФО становить 15 000 грн. Що стосується відсоткової ставки, тут фіксуються досить високі показники – 0.01% – 1.6%.

 

Заявки подаються в онлайн режимі, що також дуже зручно. Після схвалення кредитного запиту грошові кошти перераховуються на карту будь-якого банку України, номер якої був зазначений при реєстрації.

 

Звертаючи увагу на всі переваги і нюанси, ТОП 10 банків допоможе вибрати ту МФО, умови якої є найвигіднішими для клієнтів.

Назад