Результати найромантичнішого розіграшу року – “Кохайте з CCloan”

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Ось і промайнув лютий, а отже, настав час оголошувати імена щасливчиків, які вже скоро отримують Apple iPhone 12 та по одному з п’яти Хіaomi Redmi 9А. Нагадуємо, у розіграші “Кохайте з CCloan” брали участь усі повторні клієнти, які залишили романтичну історію під акційним постом на нашій сторінці Facebook

 

Оновлення інформації від 03.03.2021 року

 

Переможниця Людмила Курочкіна відмовилася від отримання призу, тому право на виграш переходить до Oksana Dubova за історію: “Запросили мене на відкриття сезону полювання на качок: пішов дощ, ми мерзли в наметі,дощ заливав під боки, собака cетер спала на мені на животі і вона була сама суха,вона зігрівала мене і грілась сама. наступного дня я стріляла по пляшкам на дереві -це було добре,бо я люблю тварин і не пробачила-б собі за полювання і вбивство!качки всі були живі,ніхто не влучив з чоловіків!)) отримала освідчення в коханні))”

 

Представляємо переможців розіграшу та їх романтичні історії: 

  • Людмила Курочкіна

Це був травень місяць… у мене був випускний, і я з друзями, сестричками відмічала його на кафе, у нашій компанії також був і ВІН – мій коханий на теперішній час… нас звела моя молодша СЕСТРИЧКА, якій я дуже-дуже дякую, вона знала що він мені подобається, але я все боялася йому про це сказати… тому сестричка почала діяти сама…

  • Ганна Микитенко

Познакомилась я со своим мужом ровно десять лет назад.Он жил в Закарпатской области и разговаривал на Венгерском языке,а я на руском.Он меня понимал,но ответить не мог.Знавши друг друга ровно 10 дней мы решили поехать ко мне в родной город Херсон.Со временем он научился нашего языка,но по начялу было очень трудно понимать друг друга,но у нас получилось.И мы полюбили друг друга.В итоге мы уже вместе 10 лет и у нас трое прекрастных детишек.И мы по прежнему понимаем и любим друг друга.

  • Андрій Асмолов

Знакомство состоялось очень романтично в сети Фейс Бук, она лежала на диване ни о чём не подозревала, что напишет ей прекрасный парень я, и любовь фактически застала нас обоих в расплох и пришлось нам пожениться, вот такая вот красивая и романтическая история у нас приключилась)

  • Анастасія Гаврилова

Познакомилась с парнем на сайте знакомств, ничего серьёзного не планировала .Пошли Выпили кофе ,затем начал ухаживать,цветы игрушки .Через 2 недели знакомства начали жить вместе , через пол года сыграли свадьбу) нашему счастью 2года❤️

  • Марина Мусаелян

Познакомилась с мужем на работе ,поначалу дружили а сейчас муж и жена ) Уже три года вместе )

  • Anna Protsik

Наша история началась с того, что не могли выносить друг друга, и очень долго находясь с одной компании, случилось чудо, появлялись чувства, красивые ухаживания. И вот уже как 2 года имеем самые крепкие отношения и самую искреннюю любовь)

 

Відео з визначенням: https://www.facebook.com/565568756946535/videos/846292999268315

 

Вітаємо переможців, співробітники CCloan зв’яжуться з вами найближчим часом. А тих, хто ще не встиг вхопити удачу за хвіст, запрошуємо долучитися до нашого нового розіграшу та виграти Apple iPhone 12. Умови прості – подарунки, як завжди, круті! Умови розіграшу “Шалена весна” за посиланням.  

Назад