СЕО CCloan Наталія Клєвакіна отримала нагороду “Лідер ринку”

Раді поділитися чудовою новиною – директор CCloan Наталія Клєвакіна потрапила в рейтинг кращих експертів фінансового ринку України та отримала нагороду “Лідер ринку”.

 

“Приємно отримати таку високу оцінку своєї роботи. Перш за все, хотілося б подякувати нашим клієнтам за підтримку і за постійну мотивацію ставати краще. Ця перемога була б неможлива без згуртованої команди професіоналів, з якими легко ставити амбітні цілі та досягати їх”, – прокоментувала Наталія Клєвакіна.

 

“Лідер ринку” – нагорода, якою медіаресурс delo.ua щорічно відзначає топових представників банківського, мікрофінансового, страхового та інвестиційного ринку за їх професійні успіхи та досягнення в діловій сфері. 

 

Результати рейтингу залежали від онлайн голосування, голосування експертів та редакції delo.ua. Тому ще раз дякуємо вам, шановні клієнти, за підтримку нашої команди, а також журі та редакції за створення рейтингу професіоналів своєї справи.

 

Про Наталію Клєвакіну:

 

Наталія має понад 19 років досвіду роботи у фінансовому секторі, вищу освіту за напрямом “Фінанси і кредит”, спеціалізація “Банківська справа”, а також “Правознавство”. За її плечима багаторічний досвід роботи на фінансових ринках, зокрема діяльність в найбільших страхових компаніях України. Останні 2 роки очолює міжнародну fintech-компанію CCloan. За цей час під її керівництвом було запущено безліч кредитних продуктів та IT-рішень. Успішно керує командою з понад 300 співробітників.

Назад