СЕО CCloan Наталія Клєвакіна виграла у номінації «Експерт року в сфері FinTech»

У нас ще один привід для гордості! Наталія Клєвакіна, директор компанії ССloan, отримала нагороду «Експерт року в сфері FinTech», за версією Міжнародного Фінансового Клубу «Банкиръ». Церемонія нагородження відбулася в рамках Всеукраїнського конкурсу «International Forum of Digital Banking Leaders 2021», який пройшов 12 травня в Києві.

 

«Нагорода “Експерт року” у сфері фінтех стала для мене ще одним підтвердженням, що обрана стратегія розвитку компанії ССloan залишається актуальною і затребуваною на українському ринку онлайн кредитування. Зараз, коли ринок перенасичений фінансовими організаціями та кредитними пропозиціями, особливо важливо мати високу якість обслуговування і надавати стабільну фінансову підтримку клієнтам. Моя мета і холдингу в цілому не тільки дбати про потреби своїх користувачів, але і знаходити, а також впроваджувати ще більш ефективні шляхи вирішення їх фінансових запитів. Команда компанії CCloan не зупиняється на досягнутому і продовжить розвивати обрану стратегію виходу на інший якісний рівень роботи», – прокоментувала Наталія Клєвакіна.

 

Щоб переглянути повний запис трансляції конкурсу, перейдіть за посиланнями:

 

Довідка:

Клєвакіна Наталія Валентинівна має 19-річний досвід роботи у фінансовому секторі. За її плечима активна діяльність на фінансових ринках, зокрема досвід роботи в найбільших страхових компаніях України. Останні 2 роки Наталія Валентинівна очолює fintech-компанії CCloan та MisterCash. За час її керівництва у компанія було запущено безліч кредитних продуктів та it-рішень.

Назад