Що таке криптовалюта і чому вона стала такою популярною?

Перша криптовалюта з’явилася у відкритому доступі ще п’ять років тому. З тих пір до всіх знайомому біткойни приєдналося ще безліч електронних грошей. Але до сих пір не всі знають, що це таке, як використовувати валюту для розрахунків в інтернеті і чому електронні гроші привертають до себе так багато уваги.

Криптовалюта – це зашифрований електронний актив, який є 100% аналогом звичайних грошей в процесі проведення самих різних валютних операцій в мережі інтернет.

Чому криптовалюта користується такою популярністю?

 1. Універсальність і широке поширення. Щоб створити електронний гаманець, не буде потрібно багато часу, знань чи навичок. Зробити це можна за допомогою звичайного смартфона або планшета.
 2. Жодна валютна операція не загубиться в історії. Всі без винятку транзакції зберігаються в архіві необмежений період часу.
 3. Високий ступінь безпеки і можливість анонімних платежів.
 4. Можливість отримання біткойни практично без матеріальних вкладень.

Електронні гаманці – це кошти, які можуть використовуватися для створення валютних заощаджень або розрахунку в онлайн-магазинах. Але багато користувачів намагаються накопичити якомога більше біткойни, з розрахунком заробити шалені суми грошей.

Способи отримання криптовалюти

Накопичувати біткойн можуть всі користувачі мережі, які мають електронні гаманці. Для цього необхідно пройти простий процес реєстрації і зберегти особисті дані в надійному місці. Гаманець можна поповнювати відразу ж, як тільки буде підтверджена його реєстрація.

Щоб отримати криптовалюту на свій рахунок, можна скористатися одним з таких способів:

 • Майнінг. Накопичувати заощадження можна на своєму комп’ютері. Для цього буде потрібно створити спеціальну ферму або придбати потужну відеокарту. Система виробляє складні обчислення за заданим алгоритмом, внаслідок чого на вашому рахунку накопичуються онлайн-заощадження.
 • Хмарні підключення до майнінг-сервісів. У цьому випадку передбачена певна абонентська плата.
 • Накопичити біткойни можна за допомогою електронного обміну. Для цього можуть використовуватися різні платіжні системи (Ківі, Вебмані і так далі).
 • Так як дані користувачів надійно захищені системою безпеки, онлайн гаманець неможливо вкрасти або зняти з нього гроші без участі користувача.

Так як криптовалюта користується досить високою популярністю серед користувачів, сьогодні активно розвиваються і вдосконалюються шляхи її отримання. Наприклад, отримати біткойни можна при виконанні певних робіт, у спадок або в подарунок від іншого користувача.

Як заробити на криптовалюті?

 • Інвестиції. Щоб збільшити кількість накопичених біткойни, досить зробити придбання монет при зниженні курсу і продаж онлайн-грошей при його різкому підвищенні. Таким чином, ви можете заробити на курсовій різниці.
 • Коли курс біткойни піднімається до бажаної позначки, можна обміняти онлайн-монети на реальні гроші.
 • Біржові торги. Грати на біржі криптовалюти можна як на підвищенні, так і на зниженні курсового значення.

Багато користувачів заробляють гроші на консультуванні власників електронних гаманців. Можна не мати своїх власних накопичень, але розбиратися в системі і допомагати заробляти на цьому іншим. Як показує практика, такі консультативні послуги досить добре оплачуються. Консультування власників криптовалюти користується популярністю, тому що тут не потрібні капіталовкладення, а також відсутні будь-які ризики.

 

Назад