Особливості оплати посилок: що таке накладений платіж?

Торговельні відносини в сучасному світі все глибше і глибше йдуть в простори “всесвітньої павутини”. Статистичні дані зводяться до того, що кожен другий українець хоча б раз робив покупки різних товарів і послуг через інтернет. Якщо раніше в онлайн-магазинах замовляли одяг побутову техніку та меблі, то сьогодні віддалено купити можна ліки, продукти харчування, питну воду, косметику та багато іншої продукції.

 

При оформленні покупки, замовник повинен вказати не тільки спосіб доставки, а й оплати. Найчастіше покупці хочуть оплачувати покупки на складі компанії-перевізника. Для цього на сайті інтернет-магазину необхідно поставити позначку навпроти фрази “накладений платіж”.

 

Переваги накладеного способу оплати

 

  • Оплата товару проводиться в момент отримання посилки. Це дуже зручно, так як для переказу грошей немає необхідності йти в банк або шукати термінал для здійснення грошового переказу. Отже, вибираючи накладений спосіб оплати, покупець значно економить свій вільний час.
  • Оперативність обробки замовлення. Якщо ви робите передоплату, упаковка і відправка продукції може зайняти певний час. При оформленні післяплати, продавець має стимул якомога швидше зробити оправлення, щоб отримати гроші від продажу продукції.
  • Можливість перевірки якості товару. Такі перевізники, як Нова Пошта надають своїм клієнтам можливість перевірки місткості посилки до її безпосередньої оплати.

Що потрібно пам’ятати продавцям?

 

Що таке накладений платіж для покупця, ми розібралися. Але, кожен продавець повинен пам’ятати про наступні можливі ризики такого способу оплати посилки:

  • Нерідко продавець робить відправку посилки, а покупець не забирає своє придбання. Отже, товар зберігається на складі перевізника певний час, після чого повертається назад продавцеві. У цьому випадку він не тільки не отримує прибуток, але і оплачує доставку в обидві сторони.
  • Не варто викидати чек відправлення посилки. Це дає можливість відстежити, де перебуває товар в даний момент.
  • Варто правильно вказувати дані одержувача. Якщо продавець допустив помилку, посилка може виїхати в інше місто або взагалі повернутися назад.

 

Накладений платіж – це зручний спосіб оплати поштових посилок. Вибираючи цю послугу, ви безпечно оплатити товар або виконати інші фінансові втрати.

Назад