Що таке верифікація і для чого вона потрібна?

Швидкі онлайн кредити сьогодні надійно увійшли в життя багатьох громадян України. Це обумовлено тим, що інтернет-кредитування дає можливість моментально і без особливих складнощів вирішити найрізноманітніші фінансові проблеми, оплатити комунальні послуги, придбати будматеріали, з’їздити на відпочинок, придбати дорогі медикаменти або пройти термінове медичне обстеження.

 

Але, щоб стати клієнтом мікрокредитного сервісу, потенційний позичальник крім паспорта України і податкового коду, повинен мати активну банківську карту. Пластик необхідний для того, щоб сервіс міг зробити онлайн перерахування кредитних коштів. Ось тут і потрібно клієнту МФО пройти обов’язкову верифікацію в банку.

 

«Verificatio» в перекладі з латинської мови означає “Підтвердження”. Отже, процес підтвердження передбачає те, що банківський пластик належить саме позичальнику, а не іншій особі. В іншому випадку у видачі кредиту буде відмовлено.

 

Як відбувається верифікація карти?

 

Якщо вас цікавить питання, що таке верифікація і як її зробити, можна звернутися в службу підтримки МФО. Але в більшості випадків цей процес передбачає введення на сайті номера банківської картки, терміну дії пластику і СVV-коду. Після цього сервіс заблокує картковий рахунок, на якому повинна бути сума близько 5 грн. Щоб зробити розблокування, потенційний позичальник може скористатися наступними доступними способами:

  • Код верифікації на мапі прийде в повідомленні на номер телефону, який був зазначений при оформленні кредитної заявки.
  • В особистому кабінеті інтернет-банкінгу.
  • Якщо перші два способи недоступні, можна зв’язатися з представниками мікрокредитної компанії, зателефонувавши за контактним номером телефону. Співробітник МФО задасть кілька запитань клієнтові для підтвердження даних, після чого повідомить код розблокування банківської карти.

 

При оформленні мікропозик верифікація карти банку є обов’язковою умовою. У тому випадку, якщо кредитний сервіс пропонує обійти стороною таку перевірку, краще відмовитися від співпраці з сумнівним кредитором.

 

До того, як приступити до процесу оформлення мікрокредиту, варто переконатися в тому, що на вашій карті є необхідна сума грошей. В іншому випадку операція буде припинена і у видачі кредиту з ймовірністю в 100% позичальникові буде відмовлено.

Чому верифікація є обов’язковою в МФО?

 

Раніше було відзначено, що верифікація – це перевірка банківської картки клієнта фінансової компанії. Але, крім цього за допомогою такого моніторингу, мікрокредитні сервіси перестраховуються від можливої ​​невиплати клієнтом боргу по кредиту. Якщо будуть спостерігатися певні прострочення, сервіс зможе в автоматичному режимі зняти необхідну суму при надходженні коштів на зазначену карту банку.

 

Отже, якщо ви вирішили отримати швидку мікропозику не готівкою, а онлайн перекладом, верифікація банківської карти буде обов’язковим дією перед підписанням кредитного договору.

 

Чи можна прив’язати чужу або банківську карту без імені?

 

Щоб стати клієнтом МФО, необхідно в заявці вказати номер банківської карти, яка на лицьовій стороні має такі дані, як Ім’я та Прізвище фізичної особи. Важливо відзначити, що всі вказані дані повинні належати виключно позичальнику. В іншому випадку у видачі кредитних коштів буде надано!

 

Якщо ви вирішили для отримання кредиту прив’язати чужу банківську карту, така спроба може бути розглянута системою безпеки сервісу як шахрайство. Отже, крім відмови, недобросовісний позичальник ризикує зіткнутися з відповідальністю перед співробітниками правоохоронних органів.

 

Кредити в МФО Ccloan – це реальна можливість поправити фінансовий добробут. Але, щоб процес оформлення мікропозик пройшов без відмови, в заявці вказуйте виключно правдиву інформацію. Так як система функціонує виключно в автоматичному режимі, тут повністю виключена можливість помилки внаслідок людського фактора.

Назад