“Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором” – новий ролик на підтримку кампанії #ЗнайСвоїПрава

Зустрічайте четвертий ролик на підтримку Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава

 

З відео ви дізнаєтесь:

  1. Що робити, якщо не вчасно сплатили кредит або наближається термін сплати, але немає можливості погасити кредит та відсотки по ньому.
  2. Чому не варто уникати контактів з кредитором, а навпаки слід звернутися до нього першим у разі виникнення проблем з погашенням.
  3. У яких випадках домовляються про реструктуризацію боргу за кредитним договором.
  4. Як уникнути нарахування штрафів та не зіпсувати кредитну історію.

 

 

https://youtu.be/Wh0jKeE8e6A

 

Пам’ятайте! Кредит за будь-яких умов потрібно повертати. Погана кредитна історія менші шанси на отримання нових кредитів. У разі виникнення проблем з погашенням, не уникайте спілкування з кредитором, а дізнавайтеся про всі варіанти розв’язання ситуації. Компанії йдуть назустріч позичальнику і шукають компроміс індивідуально з кожним клієнтом. У жодному разі не користуйтеся послугами інтернет-розумників та недобросовісних компаній. 

 

Довідка: 

У березні 2021 року стартувала освітня кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава. Її проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Мета проєкту – покращити обізнаність громадян щодо їхніх прав та обов’язків під час користування фінансовими послугами. Компанія CCloan, як активний учасник фінансового ринку України, ставить перед собою мету сприяти підвищенню рівня фіносвіти. Тому з радістю підтримала цю ініціативу та приєдналися до її поширення. 

Назад