Скільки коштує 1 грам срібла в Україні та де його купити?

Коливання і нестабільність на фінансовому ринку є основними причинами, чому багато людей намагаються інвестувати в таке найдавніше заощадження, як цінні метали. Срібло – це дорогоцінний метал, який має відносно невисоку ціну і є одним з найкращих засобів для інвестицій.

Які чинники впливають на вартість срібла?

 

Скільки коштує 1 грам срібла в Україні і де його купити? Дізнатися актуальні ціни дорогоцінного металу можна на сайті НБУ та інших банків України. Далі необхідно позначити основні чинники, які мають вплив на формування ціни:

  • Вартість одного грама срібла насамперед визначається ціною сировини. Даний показник є фіксованим і залежить від місця народження цінного металу (Європа або Америка).
  • Чим вище попит на срібло, тим вища його вартість. Курсові коливання можуть виникнути через зниження або підвищення потреби в даному дорогоцінному металі в ювелірній справі, виробництві та інших галузях.
  • Банківські процентні ставки мають прямий вплив на курс срібла. 

Способи придбання срібла

 

Якщо ви вирішили інвестувати в дорогоцінні метали, срібло в цьому випадку є одним з найдоступніших варіантів. Купити срібні злитки можна в банку, де є необхідна ліцензія на продаж дорогоцінних металів. Що стосується вартості одного грама срібла, цей показник формується в кожному фінансовій установі виключно в індивідуальному порядку.

 

Кожен покупець намагається знайти варіанти, щоб заощадити на покупці цінних металів. Якщо не полінуватися, можна зіставити курси вартості срібла в декількох фінансових організаціях. Тут важливо розуміти, що не кожен банк готовий викупити метал у зворотному порядку. Фахівці рекомендують вибирати ті компанії, де надаються такі послуги.

 

Металевий рахунок – це ще один інструмент вигідного інвестування. По суті, ОМС нагадує звичайний банківський депозит, основним активом якого є срібло. Ключова відмінність ОМС – визначення курсової ціни без урахування унікальних ознак злитка, до яких відноситься кількість, проба, виробник і номерний знак.

 

Чи вигідно інвестувати в срібло?

 

Вирішивши зробити внесок в срібні злитки, ви точно не прогадаєте. За останній час спостерігається тенденція до збільшення вартості даного дорогоцінного металу. Також, вклади для клієнтів фінансових установ не можна назвати надто ризикованими.

Назад