Оголошуємо список переможців розіграшу 5 Apple iPhone 12 та 55 Xiaomi Redmi 9A

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Цього дня ви чекали 3 місяці! І нарешті сьогодні ми можемо підбити підсумки головного розіграшу року та оголосити імена щасливчиків, котрі виграли найбільш цінні призи – 5 Apple iPhone 12 та 55 Xiaomi Redmi 9A. Нагадаємо, у розіграші брали участь клієнти, які оформили позику з 25.09.2020 по 25.12.2020 включно.

 

Зустрічайте список переможців, які отримають по одному Apple iPhone 12:

  1. ЧУПАХІН РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
  2. БАРАНОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
  3. БЛАНУЦА ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА
  4. КОЖУХІВСЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  5. АРБАЙТЕР ОЛЕГ МИРОСЛАВОВИЧ

 

Імена переможців, які отримають по одному Xiaomi Redmi 9A:

  1. ТОЛСТА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА
  2. ЗАДОРОЖНЮК СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
  3. КОРЗУН ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
  4. МІСЯРИЧ ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
  5. ОСАДЧУК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
  6. ШАПОВАЛОВ ІГОР ПЕТРОВИЧ
  7. ЛЕБЕДЬ РИММА АНАТОЛЬЕВНА
  8. ПІСОЦЬКИЙ ІГОР БОГДАНОВИЧ
  9. ТОТОК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
  10. МАТВІЙЧУК СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
  11. МОЧАЛОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА
  12. ХМИРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
  13. ЛАНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
  14. АТАМАСЕНКО АННА ОЛЕКСІЇВНА
  15. ТАНЬКОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
  16. ПАВЛОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
  17. ТИТЮ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
  18. ДОЛЯ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  19. ТОМАЩУК РУСЛАН ДМИТРОВИЧ
  20. АРЕФ’ЄВА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
  21. ЗАЙЦЕВ КОСТЯНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ
  22. МОСКАЛЬОВ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНОВИЧ
  23. ДАНЬКО ІРИНА СЕРГІЇВНА
  24. ПРИЛУЦЬКИЙ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ
  25. ІВАЦКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
  26. ЛЮБЕНКО СТАНІСЛАВ ОЛЕГОВИЧ
  27. БІЛИЙ АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ
  28. БЛАЩУК ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ
  29. ХАРЧУК АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ
  30. БОРОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ ВАДИМОВИЧ
  31. РЯБУХА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
  32. СИДОРАК ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ
  33. ЧЕРЕДНИК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  34. ЦОЙ АЛЬОНА ЄВГЕНОВНА
  35. ЛЕБЕДЬ ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ
  36. САЛІЙ ЯРОСЛАВ ВАДИМОВИЧ
  37. МОРОЗ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
  38. КАЩЕНКО АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ
  39. БОДЯН ЕДУАРД ЕВГЕНОВИЧ
  40. НІКОЛЬЧЕНКО БОГДАН ІГОРОВИЧ
  41. ШЕВЛЯКОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
  42. КУКСА ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  43. ТИТАРЕНКО КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА
  44. НОЖЕНКО ГАННА ГЕННАДІЇВНА
  45. ПШЕНИЧНА АЛЬОНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
  46. ДУДУШ ПАВЕЛ СЕРГЕЕВИЧ
  47. КУНИК ВЛАД ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  48. ЕМІЛІТ ДМИТРО ЕДУАРДОВИЧ
  49. ЦІХОЦЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  50. БЕРЕЗОВСЬКА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
  51. НАЗАРЕНКО АННА ВІКТОРІВНА
  52. РЕЗНІКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  53. ГОРДІЙЧУК ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ
  54. ЛЕВЧУК АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
  55. БЕЗВЕРХА ІННА ГЕННАДІЇВНА

 

Відео з визначенням переможців: https://www.facebook.com/565568756946535/videos/446234069869728

 

Вітаємо всіх переможців, наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом!

Назад