Як створити електронну пошту в Україні?

Щоб стати власником електронної поштової скриньки, необхідно зареєструватися на сайті поштового сервісу, яких сьогодні достатньо багато. Нерідко користувачів цікавить питання – на якому майданчику найкраще встановити ел. пошту? По суті, це не має значення – всі поштові сайти функціонують приблизно по одному і тому ж принципу. Що стосується можливостей сервісів, вони також приблизно однакові – десь ширше, десь більш обмежені (зручність, безпека, оформлення сайту і так далі).

Де краще створити ящик?

 

Якщо ви замислюєтеся над тим, як створити ел.пошту, на сайті кожного поштового сервісу розміщено багато підказок і інструкцій. Важливо розуміти, що зареєструвати нове “мило” не так вже й складно, куди складніше підібрати відповідне ім’я поштової скриньки. Далі представлені найпоширеніші сервіси, де можна швидко пройти реєстрацію і без особливих складнощів використовувати поштову скриньку:

  • Gmail. Поштовий майданчик є однією з найбільш вдалих розробок Google. Для того, щоб почати використання електронної пошти, доведеться завести обліковий запис в Google. Поштова скринька буде сформована автоматично і прикріплена до вашого облікового запису.
  • Yandex. До недавнього часу в Україні цей поштовий сервіс користувався високою популярністю. Але у зв’язку з введенням санкцій, доступ до цього сайту зараз в нашій країні обмежений. Щоб все ж скористатися поштою на майданчику Yandex, доведеться встановити VPN, що в деяких випадках є не зовсім законним.
  • Online.ua. Даний поштовий сервіс має не такий високий рейтинг, як Gmail або Yandex, але тут спостерігається досить високий ступінь захисту даних користувачів. Щоб зрозуміти, як можна створити електронну пошту на цьому сайті, можна ознайомитися з розгорнутою інструкцією або в процесі реєстрації слідувати підказкам сервісу.

 

Щоб не помилитися з вибором поштового сервісу для створення онлайн-ящика, необхідно звернути увагу на наступні критерії:

  • Простий і приємний інтерфейс. Оформлення поштової сторінки створює перше враження про сайт і самим прямим чином впливає на подальше використання поштової скриньки.
  • Функціональність. Використання поштової скриньки має бути зручним. Важливо, щоб користувач мав можливість відкрити необхідну вкладку всього в один клік.
  • Розмір електронного сховища. Багато сервісів доповнюють свої системи спеціальним сховищем (додатковим диском). Сюди можна завантажувати фото, відео та інші файли. Доступ до такого диску проводиться з будь-якого пристрою при введенні логіна і пароля користувача.
  • Високий рівень безпеки. Зверніть увагу на рівень захисту ящика від злому. Перш, ніж зареєструватися на тому чи іншому поштовому майданчику, ознайомтеся з відгуками реальних користувачів. Не дуже приємно, коли в мережу потрапляють особисті фотографії або листування власника ящика.
  • Антиспам. Важливо перевірити діяльність організації, яка регулює листи, що містять спам. Виняток потенційно небезпечних посилань дає можливість уберегти ваш пристрій від проникнення вірусів і інших зовнішніх загроз.

 

Якщо ви не знаєте, як зробити електронну пошту на телефоні, тут принцип реєстрації практично такий же, як і на стаціонарному пристрої. Якщо у вашому смартфоні немає спеціального додатку, завантажити його можна за допомогою Play Market або App Store.

 

Використання електронної пошти значно спрощує життя користувачів. За допомогою поштової системи ви зможете робити пересилання фото, відео, офісних документів і інших файлів.

Назад