Як створити гаманець Webmoney в Україні

Система електронних платежів Webmoney була створена в Росії, в 1998 році. За більш, ніж двадцятирічну історію, Webmoney вийшла на передові позиції, її послугами користуються понад 40 млн клієнтів, а сума річних транзакцій складає кілька десятків млрд доларів. Однак, в Україні дана система знаходиться під забороною. Згідно з прийнятими законодавчими актами, система Webmoney потрапила до списку санкцій, який був опублікований 24.05.18 СНБ України. В даний час сайт Webmoney недоступний на території України, відповідно, недоступні і всі сервіси, пов’язані з Webmoney.

Як можна скористатися Webmoney в Україні

Сучасні Інтернет-технології надають користувачам мережі можливості обходу різних блокувань і заборон. При бажанні, зробити це не складає великих труднощів. Наприклад, одним з найбільш популярних і доступних способів обходу блокування є робота через проксі-сервер. Робоча станція клієнта з’єднується з одним з проксі-серверів, який має «дозволений IP-адрес», і подальша передача даних йде через проксі-сервер. Єдиний нюанс, який слід враховувати при роботі через проксі-сервер, є відносно високий ризик доступу до переданих даним третіми особами. Тому, при роботі через проксі-сервер необхідно користуватися надійними проксі.

Існує і ряд інших способів обходу блокування Webmoney в Україні, але, як би там не було, а кількість резидентів України, які працюють з Webmoney після введення санкцій, різко знизилося. А приплив нових клієнтів з України, які проходять реєстрацію і створюють гаманці в системі Webmoney, знизився до мінімальних значень.

Як створити кіпер Webmoney

Порядок реєстрації, і створення гаманця в системі Webmoney для жителів України не змінився. Єдина проблема – це підключення робочої станції клієнта до системи Webmoney. Якщо дану проблему клієнт, який проживає в Україні, вирішить, створити гаманець справа кількох хвилин.

Для реєстрації в системі Webmoney необхідно зайти на сайт Webmoney.ru і натиснути жовту кнопку «Реєстрація», яка знаходиться в правому верхньому куті екрану.

На наступному етапі необхідно вибрати країну проживання, і ввести свій № мобільного телефону.

Введений № телефону необхідно підтвердити через код, який прийде в СМС-повідомленні на вказаний номер.

Після того, як № телефону підтверджено, система Webmoney перевірить наявність зазначеного номера телефону на предмет реєстрації в системі. Якщо номера  телефону   не знайдено (перша реєстрація), клієнт буде спрямований на сторінку, де він повинен ввести свій пароль, який необхідно придумати.

Якщо все зроблено правильно, система має запропонувати створити кілька гаманців Webmoney, без яких неможливо проводити транзакції в системі.

Після того, як гаманці будуть створені, їх можна поповнювати, а також виводити отримані кошти. В системі Webmoney існують фінансові обмеження, пов’язані з рівнем атестата, який отримує клієнт. Всього в системі Webmoney існує п’ять рівнів атестатів:

  • атестат псевдоніма
  • формальний атестат
  • початковий атестат
  • Персональний атестат
  • Атестат продавця і вище

 

Чим вище рівень атестації клієнта, тим більше можливостей і тим менше фінансових обмежень накладається на проведення фінансових операцій.

Назад