Супер новина! Перша позика під 0,01% на день повертається! 

Яка сума Вам потрібна?

Строк 7 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Ми знаємо, як ви чекали, тому з радістю повідомляємо, що з 20 жовтня кожен новий клієнт нашої компанії може отримати першу позику всього під 0,01% на день. Максимальний строк користування грошима на акційних умовах 0,01% на день (при дотриманні усіх  умов акції) становить 14 днів. А якщо гроші знадобляться на довше, то в Особистому кабінеті в один клік можна замовити пролонгацію, або продовження терміну дії кредитного договору. 

 

До речі, зараз кожен новенький може отримати в CCloan суму до 8000 гривень, а клієнти, які не перший раз звертаються до сервісу за фінансовою підтримкою отримують до 25000 грн. 

 

Розрахувати суму до погашення легко за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту. Наприклад, вам необхідно 4000 гривень на 10 днів, у такому випадку відсоток до сплати складатиме лише 4 гривні. Все просто, а головне – вигідно. 

 

Для оформлення позики знадобиться менш як 10-15 хвилин. Бо за допомогою ідентифікації BankID реєстрація у сервісі відбудеться у кілька кліків та абсолютно безпечно. 

 

Важлива інформація:

  • Максимальна сума під час першого звернення – 8000 гривень.
  • Максимальний строк кредиту – 44 дні, протягом якого може бути встановлений максимальний строк користування грошима на акційних умовах 0,01% на день (при дотриманні усіх умов акції) – 14 днів.
  • Реальна річна відсоткова ставка – від 4.01% до 85,160.71%.

 

Ще більше вигідних пропозицій та акцій шукайте на наших сторінках у Facebook та Instagram. Приєднуйтесь та будьте фінансово незалежні разом з CCloan! 

 

Правила

Назад