Пам’ятаємо – перемагаємо! 

8-го та 9-го травня більшість країн світу згадують події Другої світової війни, найкривавішого та найглобальнішого конфлікту XX століття. Під час якого український народ продемонстрував неабиякий героїзм та зробив величезний внесок у перемогу над нацизмом. 

 

Цього року пам’ятні дати Україна відзначає в умовах повномасштабної війни з російською федерацією, яка посягає на нашу свободу, незалежність, територіальну цілісність та загрожує миру у всій Європі. Тому кожен у світі має ще раз осмислити уроки війни та усвідомити, що Дні пам’яті та перемоги у Другій світовій війні символізують не тріумф над переможеними, а страшну катастрофу та її наслідки. А найважливішим підсумком війни є не культ перемоги, – а вміння цінувати та захищати мир. 

 

Історія Другої світової війни вчить нас, що сила у єднанні, і разом Український народ непереможний. Справедливість на нашому боці, тому у нас достатньо сил та мужності на спротив агресору-окупанту. Так само як об’єднані країни у середині минулого століття впоралися з нацистською навалою, ми українці впораємося з рашистською тиранією. І нова перемога означатиме для нас нове вільне життя на вільній землі: “В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля”.

 

Разом до перемоги! Слава Україні!

Назад