Увага! Акцію “Кредит на карантині” продовжено. Користуйтеся кредитом в два рази довше без платежів

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Ми знаємо, як вам сподобалася наша акція “Кредит на карантині”, тому вирішили продовжити її дію до кінця травня 2020 року. Встигніть скористатися цією пропозицією та відправити платежі по кредиту на карантин! 

 

Нагадаємо умови акції:

  • Кожен клієнт, який до 31.05 скористається продовженням строку кредитного Договору отримає додаткову відстрочку договірних платежів на такий же строк.
  • Наприклад, сплативши за 15 днів пролонгації, ви матиме 30 днів до наступного платежу. Оформлення послуги на 20 днів дозволить користуватися коштами до 40 днів.
  • Мінімальний строк продовження складає 15 днів. А максимальне відстрочення платежу дорівнює аж 60 дням (при продовженні на 30).

Для участі в акції необхідно:

  1. Активувати пролонгацію (продовження) на сайті my.ccloan.ua;
  2. Вибрати термін подовження та сплатити вартість продовження*.
  3. Готово! Тепер ви автоматично отримаєте вдвічі довше відстрочення платежу. 

 

Зауважте, збільшення строку пролонгації дозволить зберегти гарну кредитну історію та користуватися коштами вдвічі довше. Потрібні комфортні та вигідні умови кредитування звертайтеся до СС Лоун.    

 

*Мається на увазі одноразова оплата продовження, яка дорівнює сумі відсотків за дні продовження за вдвічі меншою відсотковою ставкою. Використання акційної відстрочки платежу додатково не оплачується.  

 

Скачати Правила акції

Назад