Як і де взяти кредит на перекредитування?

У житті кожної людини можуть траплятися ситуації, коли необхідно десь терміново взяти в борг певну суму грошей. У цьому випадку нерідко люди звертаються в банки або МФО з метою оформлення кредитів. Дуже добре, якщо після оформлення позики і покриття поточних фінансових потреб виходить повернути борг і забути про все, як про страшний сон. Але ситуації можуть бути різними і нерідко позичальники стикаються з простроченням по кредиту, штрафами, додатковими відсотками, спілкуванням з колекторами і навіть тривалими судовими позовами.

 

Що таке рефінансування позики?

 

Рефінансування боргу по кредиту – це часом єдиний правильний вихід з ситуації, що склалася. Суть даної процедури полягає в оформленні нового кредиту, метою якого є покриття старого боргу. Перекредитування мікрокредитів в більшості випадків необхідно в наступних ситуаціях:

 • Зниження щомісячного рівня доходу позичальника. Передує цьому звільнення з роботи, скорочення розміру заробітної плати, тимчасова непрацездатність і так далі.
 • Криза в країні або економічні зміни, які зробили негативний вплив на фінансову систему і добробут позичальника.
 • Банкрутство клієнта фінансової компанії.
 • Неправомірні дії третіх осіб, які зробили негативний вплив на доходи і заощадження клієнта кредитного сервісу.

 

Перекредитування онлайн кредитів проводиться виключно в індивідуальному порядку. Представники фінансової компанії в обов’язковому порядку вивчають справу позичальника, оцінять всі супутні фактори, роблять перевірку наявності необхідних документів і тільки після цього приймуть рішення, щодо можливості рефінансування.

 

Де взяти гроші на погашення боргу?

 

Що таке перекредитування ми вже розглянули, але, хто ж може допомогти в оплаті старого боргу? Найчастіше кредитні компанії намагаються йти назустріч своїм клієнтам і надають низькі процентні ставки або більш тривалий термін погашення нової позики. Надавайте тільки правдиву інформацію, не ховайтеся від представників банку і вам обов’язково це зарахується!

 

Як і де взяти кредит на перекредитування? На даний момент можливі три варіанти вирішення даної проблеми, кожен з яких необхідно розглянути більш детально.

 

Друзі та родичі

 

При виникненні прострочення по кредиту в першу чергу позичальники намагаються звертатися до близьких. Перевагою таких позик можна вважати те, що вам не будуть нараховані додаткові відсотки, а також ви можете в індивідуальному порядку обумовити термін повернення грошей. Що стосується мінусів, гроші в борг у рідних мають такі негативні сторони:

 • У потрібний момент у ваших близьких може не бути необхідної суми грошей.
 • Нерідко внаслідок фінансової взаємодопомоги, псуються стосунки між рідними людьми.
 • Через непередбачені прострочення ваші нові кредитори можуть виявитися в скрутній ситуації.

 

Не дарма свідчить століттями перевірена мудрість: “Хочеш втратити друга – позич йому гроші!”

 

Банківські установи

 

Банки не часто підтримують спроби позичальників отримати гроші на перекриття старого боргу. Однак, якщо клієнт надасть заставне майно або покаже платоспроможних поручителів, в такому випадку в банку точно не відмовлять. Якщо оплата нової позики не буде зроблена в чітко встановлений час, фінансова компанія зробить відчуження власності клієнта або стягне ці гроші з поручителя.

 

Для перекредитування онлайн кредитів у банку, позичальникові доведеться надати наступний пакет документів:

 • Український паспорт з пропискою та ідентифікаційний код.
 • Довідку про доходи з офіційного місця працевлаштування. Термін видачі даного документа не повинен перевищувати 6 місяців.
 • Виписку про заборгованість та періоді погашення боргу.
 • Згода фінансової компанії, де у позичальника є прострочений кредит, в первинної компенсації і прийомі грошових коштів.
 • Заява поручителя або згода про заставу.

 

Якщо ви вирішили звернутися в банк, варто заздалегідь зібрати всі необхідні документи. Це обумовлено тим, що при відсутності будь-якої довідки, представники фінансової компанії мають право відмовити у видачі кредиту без обґрунтування свого рішення.

 

Мікрокредитний сервіс Ccloan

 

Швидкі онлайн кредити – це просто вигідно і дуже зручно. Щоб стати клієнтом МФО Ccloan і отримати в борг необхідну суму грошей для оплати простроченого кредиту, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • Вік – 18-65 років.
 • Постійне джерело доходу (офіційне або неофіційне).
 • Паспорт і українське громадянство.
 • Індивідуальний податковий номер.
 • Компанії та вільний доступ в інтернет.

 

При зверненні в Ccloan з метою перекредитування, вам не доведеться підтверджувати чистоту кредитної історії, вносити заставу або надавати виписки з банківського рахунка.

Назад