З турботою про своїх клієнтів: наш страховий партнер SK Opika запустив новий страховий поліс «Захист від війни» 

У такий складний період нам особливо важливо, щоб клієнти CCloan були максимально захищені. Тому сьогодні ми раді анонсувати новий продукт від нашого страхового партнера SK Opika – страховий поліс «Захист від війни». Він відповідає потребам нашого нелегкого часу та створений для того, щоб допомогти українцями захистити своє життя і здоров’я від наслідків воєнних дій.

 

Страхові випадки, на які розрахований пакет: 

  • Покриття травматичних випадків, у тому числі у результаті військових дій. 
  • Покриття смертельних випадків, у тому числі у результаті військових дій.

 

Команда SK Opika заявляє, що наразі програма «Захист від війни» є унікальною, оскільки компенсує наслідки воєнних дій, які не компенсує більшість українських страхових компаній, вважаючи їх форс-мажорними обставинами. 

 

Оформити цей страховий поліс можливо як на сайті SK Opika, так і безпосередньо на сайті компанії CCloan в Особистому кабінеті клієнта. Скористатися послугами можуть усі повнолітні громадяни нашої країни. 

 

Варіанти страхового продукту «Захист від війни»: 

  1. “Мінімальний”, вартість на місяць складає 100 гривень, а максимальна сума компенсації страхового випадку – 5 000 гривень. 
  2. “Оптимальний”, вартість на місяць складає 150 гривень, а максимальна сума компенсації страхового випадку – 10 000 гривень. 
  3.  “Максимальний”, вартість на місяць складає 200 гривень, а максимальна сума компенсації страхового випадку – 15 000 гривень. 

 

Усі страхові поліси SK Opika оформляються в електронному режимі, тому вам не потрібно витрачати час на особистий візит до офісу компанії. А щоб повідомити про страховий випадок достатньо звернутися за номером 0 800 75 56 25 та надати страховому агенту документи, які підтверджують настання обставин, які покриває вибраний поліс.

 

Піклуйтеся про себе та своїх близьких, а CCloan та партнери продовжать піклуватися про Вас! 

Назад