Хочеш гроші заробити? Треба друга запросити! Заробіть до 600 гривень за програмою “Приведи друга”

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

CCloan пропонує почати осінь вигідно! Адже тепер за умовами програми “Приведи друга” можна отримати до 600 гривень. З 1 вересня виплата кожному партнеру, який порадить наш сервіс своїм друзям складатиме – 300 гривень. Максимальний розмір бонусу, який зможе заробити друг – до 300 гривень. Нагадаємо, що всі нові користувачі CCloan отримують першу позику під 0,01% та можуть користуватися нею до 30 днів, а за необхідності ще й продовжити термін.

 

Як приєднатися до програми “Приведи друга” та отримати до 600 гривень?

  1. Все що потрібно – це порадити знайомим оформити позику в онлайн сервісі CCloan, відправивши їм партнерське посилання.
  2. Щоб отримати посилання, авторизуйтеся на сторінці сайту. На реєстрацію знадобиться менше хвилини.
  3. Коли друг успішно оформить позику за вашим посиланням, на ваш баланс буде зарахована виплата 300 гривень.
  4. Запрошений товариш сумарно отримає до 300 гривень: гарантований платіж 50 грн за програмою “Приведи друга” і до 250 грн за акцією “5 років з вами”.

 

Дуже важливо, що кількість друзів, які можуть скористатися вашим партнерським посиланням – необмежена, тому і заробіток за програмою – не має меж!

 

Деталі програми 

  • Учасники програми отримують вказані кошти на третій робочий день після дати видачі позики за умови, що позика не була погашена.
  • Важливо, щоб запрошений друг був новим клієнтом компанії, який уклав кредитний договір вперше. Акція не розповсюджується на другий, третій та наступні кредитні договори.
  • Перша позика для нових клієнтів надається під 0,01% на строк до 30 днів.
  • Уся інформація про кількість запрошених та суму виплат знаходитиметься у вашому Особистому кабінеті.

 

Зверніть увагу, ці способи залучення нових клієнтів не будуть оплачуватися: контекстна реклама на бренд, усі види мотивованого трафіку, блокування контенту, створення сайту-клону, ClickUnder/PopUnder, реброкерінг.

 

Поспішіть поділитися з друзями вигідними новинами від CCloan та заробіть реальні гроші! CCloan – ваш надійний фінансовий партнер.

 

Завантажити правила програми

Назад