Як заробити гроші в селі взимку?

Зима – це сезон, коли все засинає і поступово готується до відродження весною. Особливо це стосується життя в сільській місцевості. Чомусь існує стереотип, що в зимовий час в селі робити нічого. Але, так чи ні? При бажанні, в селі можна заробити гроші в будь-який час року. У цій статті ми розглянемо кращі способи заробітку взимку в селі.

Риболовля

Рідко можна зустріти чоловіка, який не любить риболовлю. Якщо в селі є річка або ставок, можна досить просто поєднати приємне з корисним. Свіжий улов завжди можна продати сусідам або почати свій бізнес, пропонуючи рибу на сільському або міському ринку.

У тому випадку, якщо річка від вашого будинку знаходиться занадто далеко, розведенням риби можна зайнятися прямо у себе на ділянці. Але, тут необхідно звернути увагу на те, що для цього знадобляться певні капіталовкладення.

Рукодільницям на замітку

Продаж виробів, виготовлених своїми руками – досить прибутковий бізнес. Для того, щоб створити оригінальний шедевр, знадобиться мінімум грошових вкладень. Рукоділля – це не тільки можливість отримання прибуток, але і відмінний поштовх для творчого розвитку особистості. Крім цього долучити до виготовлення оригінальних речей можна своїх домочадців. Це допоможе не тільки прискорити процес виробництва, але і зблизитися з дітьми та батьками.

Виготовляти своїми руками для продажу можна:

 • Плетені меблі з соломи або лози.
 • Сувеніри з дерева та інших екологічно чистих матеріалів.
 • Букети з штучних квітів і солодощів.
 • М’які іграшки.
 • Браслети і сувеніри з кераміки.

Що стосується інструкцій, то як виготовляти вироби своїми руками можна знайти в інтернеті, так як дана інформація знаходиться в загальному доступі. Рукоділля – це відмінний спосіб заробітку в селі як взимку, так і влітку. Чим вище майстерність, тим дорожче можна буде продати виріб.

Ріелторські послуги

Якщо ви проживаєте в населеному пункті, чисельність якого близько п’яти тисяч чоловік, можна за гроші допомагати своїм односельцям з покупкою-продажем нерухомості.

Другий напрямок – покупка будинків, повна їх реконструкція і продаж за вищою ціною. Для реалізації даного варіанту будуть потрібні початкові капіталовкладення, але й прибуток від такого бізнесу буде більш відчутною.

Надання допомоги по господарству

Побутові послуги користуються високою популярністю як в місті, так і в сільській місцевості. При наявності транспортного засобу за невелику плату можна організувати пасажирські автоперевезення, допомагаючи односельцям добратися в місто і назад. Також особистий автомобіль певної вантажопідйомності дає можливість значно розширити горизонти. За допомогою такої машини можна перевозити меблі, побутову техніку, особисті речі, вивозити побутове сміття і багато іншого.

Крім цього, стабільну грошову прибутку в сфері послуг в селі можна отримувати, допомагаючи односельцям в наступних напрямках:

 1. Налагодження побутової техніки.
 2. Внутрішнє оздоблення будинку.
 3. Догляд за тваринами.
 4. Прибирання двору, розчищення снігу.
 5. Допомога літнім людям і багато іншого.

Заробіток в інтернеті

Те, що ви проживаєте в сільській місцевості не є протиріччям того, що для нормального життя сьогодні всім нам потрібна глобальна мережа. Крім цього, віддалений доступ дає можливість виконувати онлайн роботу для жителів великих міст. При бажанні, в інтернеті можна знайти:

 • Копірайтинг. Писати статті можна як для приватних замовників, так і для однієї з численних бірж. Чим вище рівень автора, тим більше буде вартість написаних ним текстів.
 • Створення інтернет-сайтів. Для цього будуть потрібні певні знання і навички, які також при бажанні можна отримати в інтернеті.
 • Інші напрямки. Крім копірайтингу і створення ресурсів, можна спробувати торгувати на Форекс, ставити лайки, відповідати на онлайн питання і багато іншого.

Підводячи підсумок, можна сказати, що в селі заробити гроші взимку цілком можливо. Скориставшись наведеними вище рекомендаціями, ви зможете не тільки скоротати довгі зимові вечори, а й добряче поправити своє фінансове добробут.

Назад