Заробляйте з друзями до 700 гривень! 

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

З 15 квітня сумарна виплата за програмою “Приведи друга” складе 700 гривень! Кожен наш партнер, який порадить компанію CCloan своїм друзям, отримає на свою картку бонус 300 гривень. А його друг, який скористається послугами нашої компанії – матиме додатковий заробіток до 400 гривень!

 

Нагадаємо, усі нові клієнти CCloan отримують першу позику під мінімальний 0,01% на день. Для розрахунку суми до повернення радимо скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті. Максимальний період користування коштами – 30 днів, з можливістю пролонгації, тобто продовження строку кредитного договору. 

 

Як запросити друзів та заробити?

  1. Порадити другу оформити позику в компанії CCloan через партнерське посилання.
  2. Щоб отримати посилання, авторизуйтесь на сторінці програми. На реєстрацію знадобиться менше хвилини.
  3. Коли друг успішно оформить позику за вашим посиланням, дотримуючись правил програми, на вашу банківську карту буде зарахована виплата 300 гривень!
  4. Запрошений товариш також отримає свій бонус до 400 гривень: гарантований платіж 50 гривень за програмою «Приведи друга» і до 350 гривень за умовами акції «Даємо гроші, а до них – ще гроші».

 

Важливо: ваш бонус за програмою не обмежений і залежить лише від кількості запрошених клієнтів. Більше друзів – вища винагорода!

 

Подробиці участі

  • Запрошений друг обов’язково повинен бути новим клієнтом компанії CCloan, який укладає кредитний договір вперше. Програма не поширюється на другий, третій і наступні кредитні договори.
  • Повна інформація про кількість запрошених і суму виплати знаходиться у вашому Особистому кабінеті.
  • Ці способи залучення нових клієнтів оплачувати не будуть: контекстна реклама на бренд, всі види цільового трафіку, блокування контенту, створення сайту-клону, ClickUnder/PopUnder, реброкерінг.

 

Діліться партнерським посиланням з друзями та заробляйте з CCloan!

 

Завантажити Правила програми 

Назад