Заробляйте з другом на двох до 900 гривень!

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

Актуальні умови акції за посиланням

 

Такого в CCloan ще не було! Цього літа ми намагаємося підтримати своїх клієнтів по-максимуму і зробити все, щоб подарувати їм фінансову стабільність, бадьорий настрій і відчуття релаксу! Пропонуємо оцінити всі переваги нашої мега крутої пропозиції “Приведи друга” і отримати виплату до 900 грн!

 

З 15 червня кожен наш партнер, який порекомендує компанію CCloan своїм друзям, отримає на свою банківську карту бонус 300 гривень. А його друг, який скористається послугами нашої компанії, отримає додатковий дохід до 600 гривень: 100 грн за програмою “Приведи друга” і до 500 грн за умовами акції “Гроші, а до них – ще гроші”. Скористайтеся нашою унікальною пропозицією та найпростішим способом отримати гроші швидко і без зайвих зусиль.

 

Як запросити друзів та заробити?

 

  1. Порекомендувати другу оформити позику в компанії CCloan через партнерське посилання.
  2. Щоб отримати посилання, авторизуйтесь на сторінці програми. На реєстрацію знадобиться менше хвилини.
  3. Після того як друг успішно оформить позику за вашим посиланням, дотримуючись правил програми, на вашу банківську картку буде зарахована виплата 300 гривень!
  4. Запрошений товариш також отримає свій бонус до 600 гривень: гарантований платіж 100 гривень за програмою «Приведи друга» і до 500 гривень за умовами акції «Гроші, а до них – ще гроші».

 

Важливо: ваш бонус за даною програмою не обмежений і залежить лише від кількості запрошених клієнтів. Більше друзів – вища винагорода!

 

 

Подробиці участі:

 

  • Запрошений друг обов’язково повинен бути новим клієнтом компанії CCloan, який укладає кредитний договір вперше. Програма не поширюється на другий, третій і наступні кредитні договори.
  • Повна інформація про кількість запрошених і суму виплати знаходиться у вашому Особистому кабінеті.
  • Такі способи залучення нових клієнтів, як – контекстна реклама на бренд, всі види цільового трафіку, блокування контенту, створення сайту-клону, ClickUnder/PopUnder, реброкерінг, – оплачуватись не будуть. 

 

Нагадуємо: усі нові клієнти CCloan отримують першу позику під мінімальний 0,01% на день. Для розрахунку суми до повернення радимо скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті. Максимальний період користування коштами – 30 днів, з можливістю пролонгації, тобто продовження строку кредитного договору. 

 

Діліться партнерським посиланням з друзями та заробляйте з CCloan!

 

З нами круто.

 

Завантажити Правила програми

Назад