Як збільшити ліміти Webmoney в Україні

Система електронних платежів Webmoney з 2018 року знаходиться під забороною на території України. Тому, скористатися сервісом Webmoney на території України не можна. Для вирішення цієї проблеми необхідно скористатися одним з існуючих способів обходу блокувань. Наприклад, працювати через проксі-сервер, який підміняє заборонений IP на дозволений. Передача інформації між робочою станцією клієнта і сервером Webmoney здійснюється через проміжну станцію – проксі-сервер. Це накладає певні ризики, пов’язані з імовірністю отримання переданої фінансової інформації третіми особами. Тому, слід користуватися тільки надійними проксі.

Які ліміти існують в системі Webmoney

В системі електронних платежів Webmoney, як і в будь-якій фінансовій організації, є ряд обмежень, пов’язаних з розмірами проведених транзакцій. Всі клієнти Webmoney мають свій рівень атестата (всього таких рівнів 5: Атестат псевдоніма, Формальний атестат, Початковий атестат, Персональний атестат, Атестат продавця). Чим вище ступінь довіри атестата, тим більше можливостей у його власника, і тим менше обмежень.

 

Як можна збільшити ліміти

Збільшити ліміти в системі Webmoney можна двома способами: отримавши атестат з більш високим ступенем довіри, або змінивши спосіб управління свого WMID зі “Standart” на “WinPro”. Другий спосіб є більш простим і не вимагає від клієнта надання своїх персональних даних.

  • Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті webmoney.ru і виберіть опцію «Налаштування», яка розташована в правій колонці. У меню слід вибрати пункт «Включити WinPro».
  • Система попросить завантажити і встановити клієнт Keeper WinPro (Classic).
  • Після того, як необхідний софт буде скачаний і інстальований на комп’ютері клієнта, знадобляться індивідуальні ключі, які необхідно буде згенерувати.
  • Після завершення процедури генерації ключів доступу, їх необхідно буде завантажити і зберегти в надійному місці. Після завершення цих операцій клієнт Keeper WinPro (Classic) готовий до використання.
  • Для зміни існуючих лімітів користувач повинен зайти в свій WMID, і вибрати опцію «Гаманець-Ліміти», натиснути «Редагувати», і вказати ліміти на витрату коштів, або залишити поля порожніми, що має на увазі під собою відсутність лімітів.
  • Внесені зміни необхідно підтвердити через код, який прийде в СМС-повідомленні на вказаний при реєстрації номер телефону.
Назад