Де можна зробити онлайн страховку?

Збираючись у подорож, як правило, ми намагаємося в найкоротші терміни вирішити масу приємних проблем: купуємо путівку, пакуємо речі в валізи, розглядаємо всі можливі маршрути, а також приймаємо рішення з приводу придбання страховки.

Переваги придбання страховки онлайн

 1. Комплексні страхові пакети. Як правило, готові страхові пакети передбачають можливість виникнення самих різних нещасних випадків. Це говорить про те, що в інтернеті купити страховку можна як для ділової поїздки, так і для відпочинку в самих різних екзотичних країнах.
 2. Комплексна страховка включає в себе страховку багажу, медичні витрати. Крім цього, купити онлайн страховий поліс можна як для одноразового використання, так і для багаторазових поїздок за кордон.
 3. В режимі онлайн можна попередньо забронювати страховий пакет. На стадії бронювання покупець має можливість ознайомитися з усіма без винятку умовами, дізнатися ціну пакета та інші його особливості.
 4. Якщо ви не знаєте яким страховому пакету віддати перевагу, можна отримати консультацію у представників страхової компанії. Фахівці служби підтримки допоможуть вибрати найбільш підходящий страховий поліс по найприємнішою ціною.
 5. Доступні способи оплати онлайн страховки. Внести гроші на рахунок страхової компанії можна за допомогою банківської карти або з розрахункового рахунку. Після отримання листа на електронну пошту ви можете без побоювань вирушати у відпустку або в бізнес поїздку.
 6. У деяких випадках може знадобитися оригінал страхового поліса. І тут не виникне ніяких проблем. При необхідності ви можете зробити замовлення оригіналу на сайті. Після цього вам прийде рекомендований лист, в якому буде знаходитися необхідний документ.

Що покриває онлайн страховка?

Купивши страховку в інтернеті, ви отримуєте наступні переваги:

 • Невідкладна медична допомога.
 • Медичні препарати.
 • Лікування в стаціонарних умовах протягом п’ятнадцяти діб. Тут важливо розуміти, що ця опція залишається активною навіть після закінчення терміну дії страховки.
 • Стоматологічні маніпуляції.
 • Транспортування туриста в госпіталь або на батьківщину.
 • Репатріація тіла (в разі смертельного випадку).

Якщо ви плануєте займатися активними видами спорту, краще не економити і придбати розширену страховку. В цьому випадку ви будете застраховані навіть від тих форс-мажорів, які не покриває стандартний поліс.

Де купити страховку?

Для бажаючих придбати страховий поліс сьогодні відкривається маса можливостей. Якщо ви самостійно плануєте подорож, немає необхідності витрачати час на страхові компанії. Все набагато простіше – замовте страховий пакет в режимі онлайн. Однак, щоб не стати жертвою шахраїв, до того, як робити придбання необхідно уважно вивчити інформацію про компанію:

 1. Реальні відгуки покупців.
 2. Фінансові показники страхової компанії.
 3. Статутні документи (ліцензії, дозволи і так далі).

Всі дані про страхову компанію повинні перебувати у відкритому доступі. Якщо ви не можете знайти будь-яку інформацію, краще не довіряти такому страховику. Крім цього клієнти більше довіряють тим організаціям, яке пропонують своїм клієнтам найбільш вигідні умови, показують гарне ставлення, а також надають великий перелік страхових послуг.

Назад