Що буде, якщо я не виплачу кредит?

У разі прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором, позичальник зобов’язується сплатити кредитодавцю на його вимогу (одноразово) штраф у розмірі 50% від суми кредиту.

 

Важливо: Під час карантину компанія CCloan не нараховує пеню та штрафи. На період карантину залишаються чинними зобов’язання по поверненню основної суми кредиту (тіла) і нарахованих відсотків.

 

Якщо ви не встигаєте погасити кредит до запланованої дати повернення кредиту, передбаченої умовами договору, до договору застосовується автопролонгація. Процентна ставка, яка діє в період угоди про автопролонгацію, вказана у кредитному договорі.

 

У будь-якому випадку до закінчення терміну користування кредитом, або перебуваючи на автопролонгації у вас завжди є можливість скористатися послугою пролонгації. Для продовження терміну користування кредитом на умовах пролонгації, необхідно в Особистому кабінеті вибрати опцію «пролонгація», визначитися з кількістю днів, на які хочете продовжити термін, і здійснити оплату.

 

На час дії воєнного стану та в тридцятиденний строк після дня його припинення або скасування споживач не буде нести відповідальності перед компанією CCloan у разі прострочення виконання зобов’язань за споживчим кредитом. У разі допущення такого прострочення споживач звільняється, зокрема, від обов’язку сплати кредитодавцю неустойки (штрафу, пені) та інших платежів, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов’язань за таким договором.

Назад
Взяти кредит