Що буде, якщо я не виплачу кредит?

Під час карантину компанія CCloan не нараховує пеню і штрафи. Важливо: на період карантину залишаються чинними зобов’язання по поверненню основної суми кредиту (тіла) і нарахованих відсотків.

 

Якщо клієнт не встигає погасити кредит (закрити заборгованість по кредиту) до закінчення строку, передбаченого умовами договору, у клієнта виникає можливість користуватись кредитом на умовах автопролонгації, її вартість передбачена у кредитному договорі та розміщена на сайті Товариства у розділі «Юридична інформація» → «Основні умови кредитних договорів».

 

У будь-якому випадку до закінчення строку користування кредитом, чи перебуваючи на автопролонгації, у клієнта завжди є можливість скористатись послугою пролонгації (продовження строку користування кредитом). Для продовження строку користування кредитом на умовах пролонгації, клієнту необхідно в особистому кабінеті обрати функцію «пролонгація», обрати кількість днів, на які він бажає продовжити строк, здійснити оплату, а також сплатити нараховані проценти за ту кількість днів, на які бажає продовжити строк кредиту.

Назад
Взяти кредит