О нас

СС ЛОУН - ваш фінансовий партнер

«CC ЛОУН» - це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися.

  Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Наша мета - запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 400 до 10 000 грн терміном до 29 днів. за 10 хвилиндо 10 000 гривеньдо 29 днів  Щоб отримати кредит, Вам потрібно тільки Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.


1
З нами просто!

Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.

2
З нами безпечно!

У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.

3
З нами швидко!

У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу через 10 хвилин бажана сума буде на Вашому рахунку в банку.

4
Детальна інформація

Детальна інформація

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ (КРЕДИТНИЙ ДОГОВІР)

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ (ДОГОВІР ПРО СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ)

- ПРАВИЛА ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН» ЩОДО НАДАННЯ ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР НАДАННЯ ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

ПРАВИЛА НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН»

ПРАВИЛА НАДАННЯ СПОЖИВЧИХ КРЕДИТІВ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН»

Відомості про річну фінансову звітність 2016

Відомості про річну фінансову звітність 2017

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2017 РОКУ разом зі Звітом незалежних аудиторів

Звіт незалежних аудиторів 2017

Звіт з управління 2018

Сертифікати: