Взяти кредит с поганою кредитною історією

Основним критерієм надання кредиту є кредитна історія. Це інформація про позики даного клієнта і рівень платіжної дисципліни тобто невиконання зобов'язань перед фінансовими організаціями. Навіть, якщо борги будуть погашені, в кредитній історії буде залишена відповідна позначка. Це один з вирішальних моментів у вирішенні видачі позики. Якщо справа із заборгованістю доходило до суду, то на нову позику шансів немає.

Позитивна історія говорить про те, що кредитор несе мінімальні ризики з позичальником і йому можна довіряти. Інформація про позики, погашення, простроченнях зберігається в бюро кредитних історій. Інформація зберігається 10 років.

Сьогодні багато хто користується кредитами. Позики беруть з різних причин: на покупку квартири, машини, на навчання, на ремонт, на поїздку у відпустку. Взявши кредит, потрібно своєчасно його віддавати, щоб не зіпсувати свою кредитну історію.

Вирішивши терміново отримати кредит, ви надаєте в кредитну організацію документи про свою платоспроможність, де ретельно перевіряється кредитна історія. Чим вона краще, тим більша ймовірність отримати позику.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

У разі негативної історії з виплат, можна знайти шляхи отримання кредиту без довідок і мінімальними умовами. Для того, щоб отримати кредит, потрібно мати доступ в Інтернет, ідентифікаційний код, паспорт, мобільний телефон, банківський рахунок або банківську карту.

Такий кредит оформляється на короткий термін і виплати будуть здійснюватися з високими відсотками. Так покриваються ризики співпраці фінансової організації і позичальником з поганою кредитною історією.

Як поліпшити кредитну історію

  • Якщо невиплати і прострочення були не з вашої вини, а в силу форс-мажорних обставин, потрібно надати докази. Це можуть бути такі документи: довідка про затримку зарплати, документ про звільнення через скорочення, довідка про серйозну хворобу і т.д.
  • Якщо борг не погашено, відсотки продовжують нараховувати, потрібно звернутися з проханням реструктуризації старого боргу. Щоб позбутися від боржників, фінансові організації охоче роблять такий крок. У цьому випадку, переглядаються умови погашення кредиту, нараховуються процентні ставки і призначаються нові терміни.

Питання з поганою кредитною історією вирішуємо. Але щоб не виникало подібних ситуацій, погашайте вчасно свої заборгованості.

Оформити кредит