Кредит готівкою

Вид послуг, що займає чільне місце в рейтингу кредитних продуктів - кредит готівкою. Даний вид кредиту видається фінансовими установами з умовою нарахування процентної ставки за фактом повернення.

Грошовий кредит готівкою може знадобитися з різних причин: на оплату навчання або лікування, стартового капіталу на відкриття бізнесу або, в разі затримки зарплати.

Щоб взяти кредит в банках України традиційним способом, вам потрібно виділити час і попрямувати до обраної Вами фінансова установа. Загальна процедура позики майже скрізь однакова: заповнити спеціальну анкету, в якій вказується особиста інформація (ПІБ, дані паспорта, номер телефону, інформація про працевлаштування, бажана сума).

Головною гарантією отримання кредиту - є довідка про доходи. Деякі банки не вимагають даний документ, але тоді умови кредитування, значно, змінюються не на вашу сторону.

Заповнена заявка з пакетом документів передається на розгляд. Запит розглядається в кожному банку по-різному: один банк може дати дозвіл протягом 15 хвилин, інший - протягом тижня. Якщо запит схвалений, підписується кредитний договір і ви можете отримати в касі готівку. Такий ідеальний результат буває не завжди. Іноді запит, відправлений для розгляду, залишається без підтвердження.

Переваги отримання онлайн кредиту.

Сьогодні, набагато простіше отримати швидкий кредит через інтернет. Ця послуга в Україні з'явилася порівняно недавно. Кредит онлайн має масу переваг перед традиційними способами. Онлайн кредитування, швидко і максимально спрощено, дозволить отримати позику грошових коштів на будь-які потреби на хороших умовах. У будь-який час доби, можна зайти на сайт фінансової компанії, заповнити електронну заявку і відправити на розгляд в режимі онлайн. Якщо за заявкою буде прийнято позитивне рішення, з вами зв'яжеться представник компанії та розповість про всі умови позики.

«CCLOAN »пропонує кредити від 400 до 10000 гривень строком до 29 днів, крім того, на перший кредит вам запропонована ставка 0,01% на день. Умови кредитування прописані в договорі, а всю інформацію можна переглянути в Особистому кабінеті.

На що варто звертати увагу при оформленні:

  • Суму коштів, які банк готовий видати в якості позики.
  • Термін виплати - проміжок, протягом якого клієнт повинен повернути всю суму назад.
  • Процентна ставка - плата за надання позики.
  • Щомісячна комісія - відсоток, який виплачується поверх процентної ставки.
  • Вікові обмеження.
  • Перелік документів, необхідних для отримання кредиту.

Видаючи готівку в кредит, є вікові обмеження. У більшості випадків - це 20 - 65 років.

Чим раніше виплачується кредит, тим менше нараховується відсотків за його користування. Сума до оплати вказується в Особистому кабінеті.

При великому кредитуванні можуть попросити додаткову інформацію: письмову гарантію поручителя або заставні документи.

Оформити кредит