Кредит без довідки про доходи

Фінансові організації видають позики клієнтам, який підтвердить, офіційний дохід. При розгляді заявок, керівництво і фінансовий відділ перевіряє позичальника на платоспроможність, першим критерієм позитивної відповіді буде те, що щомісячний офіційний доход покриває понад 50% позики. Рішення приймається на підставі поточних доходів і витрат клієнта, враховує мета фінансування і авансовий внесок.

 

Як взяти кредит тим, хто не працевлаштований або не зареєстрований, як приватний підприємець?

Фінансові установи йдуть назустріч клієнтам, не вимагаючи довідку про доходи. В даному випадку варто врахувати деякі нюанси: Фінансові організації пропонують кредит без довідки але під заставу майна. Об'єктом виступає квартира, автомобіль і т.д. Відсоток за користування кредитом може бути збільшений, для зниження ризику фінансовими організаціями з видачі кредитів. Кредит надається з високими відсотками. В середньому - процентна ставка збільшується на 5%. Кредити без застави, без довідки про доходи вважаються ризикованими. Оформлення експрес-кредитів. Суми до 10 000 грн під покупку певних товарів або послуг. Оформляються в магазинах, при покупці товарів. У цьому випадку потрібно пред'явити паспорт з постійною пропискою та підтвердження роботи за трудовим договором не менше трьох місяців. Інший варіант - отримання грошей через інтернет. Якщо кредитна історія позитивна - клієнт повернув попередній кредит вчасно - фінансова організація видасть позику. Якщо позичальник брав попередній кредит в цій же фінансовій установі, то ймовірність отримання нового висока. На Сcloan діють спеціальні умови вже після першого погашення кредиту.

 

Як отримати кредит онлайн?

Щоб не витрачати вільний час, не переживати через відмови банків, якщо мова йде про суму до 10 000 грн, на Ccloan ви можете оформити отримання кредиту в онлайн режимі. Оформлення займає 1  годину, після чого ви отримаєте позику при мінімальному пакеті документів, гроші надходять до вас на карту.

 

Умови отримання кредиту.

  • Вік позичальника: громадяни України 20 - 65 років.
  • Гроші видаються тільки в національній валюті - гривні.
  • Термін кредитування та відсоткова ставка - на розсуд організації.

Переваги отримання кредиту онлайн.

  • Швидка.
  • Можливість отримання грошей через короткий проміжок часу після запиту.
  • Решение всех неотложных вопросов без промедления.

Оформити кредит